2024.04.21 - IV Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i życia konsekrowanego. Dzisiaj o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

2024.04.14 - III Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Święto Chrztu Polski oraz Niedziela Biblijna i rozpoczyna się XVI Tydzień Biblijny, którego tematem przewodnim jest: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Tegoroczne obchody rozpocznie VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przedmiotem lektury będą Dzieje Apostolskie.

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o modlitwę w intencji ochrony życia osób nienarodzonych 14.04.2024

Życie jest darem Bożym i jako takie jest niezbywalnym prawem każdego człowieka, dlatego trzeba je chronić i wspierać na każdym etapie jego rozwoju. Szacunek wobec życia, które należy do najważniejszych wartości, jest jedną z podstawowych powinności każdego człowieka.

2024.04.07 - Niedziela Miłosierdzia Bożego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś II Niedziela Wielkanocy, Uroczystość Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary przeznaczone są na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji. Dziękujemy Ks. Ryszardowi za pomoc duszpasterską. Za tydzień Niedziela Biblijna, rozpoczyna się Tydzień Biblijny oraz Święto Chrztu Polski.

2024.03.31 - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6:00, 12:00, 15.00 i w Maćkowej Rudzie o 10:30. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia, niech Zmartwychwstały Chrystus wnosi w serce miłość, pokój i nadzieję oraz błogosławi na drogach życia ku Wiecznej Radości.

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji