Zdjęcie lotnicze
Wnętrze kościoła

2023.01.15 - II Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan (zakończenie 25.I). Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
  2. W tym tygodniu: poniedziałek Nowenna do Ducha Św. a po mszy spotkanie Akcji Katolickiej. Wtorek 20 rocznica śmierci Bp Edwarda Samsela. Czwartek Nowenna do Matki Bożej. W sobotę będziemy modlić się za Babcie, a w niedzielę za Dziadków.

2023.01.08 - Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Bogu dziękujmy za nasz chrzest, za rodziców i chrzestnych. Dziękujemy uczestnikom orszaku i przygotowanie agapy. Jest jeszcze poświęcona kreda, kadzidło i woda, pamiętajmy o oznakowaniu drzwi domów: C+M+B+2023.
  2. W tym tygodniu: katecheza w II środę miesiąca o godz. 18.00 w Żubrówce u Państwa Chałko, zapraszamy. Czwartek Nowenna do Matki Bożej.

Tags:
Komunikat Przewodniczącego Komisji KEP ds. Misji na Dzień Modlitw i Pomocy Misjom 2023

Na dzień modlitwy i pomocy misjom przypadający w Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2023 r.

Umiłowani w Chrystusie Panu, Bracia i Siostry!

W noc Bożego Narodzenia wraz z Maryją i Józefem wpatrywaliśmy się w Dzieciątko Jezus. Podziwialiśmy pasterzy, którzy jako pierwsi pokłonili się Nowonarodzonemu Zbawicielowi. Uroczystość Objawienia Pańskiego podkreśla, że Syn Boży przyszedł na świat dla zbawienia wszystkich ludzi, Mędrcy ze Wschodu uosabiają ludy pogańskie. O tym wyśpiewaliśmy za Psalmistą: „Uwielbią Pana wszystkie ludy ziemi” (Ps 72,11).

Tags: ,
Koncert kolęd Zespołu WIGRANIE

Dnia 8 stycznia o godz. 12.00 zapraszamy do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach na mszę św. w czasie której wystąpi Zespół "Wigranie" z koncertem kolęd.

Tego dnia Zespół zaprezentuje jednocześnie nowo nagraną płytę pt. "Dzieciątko się narodziło" z najstarszymi kolędami i pastorałkami Suwalszczyzny.

Serdecznie zapraszamy.

2023.01.01 - Uroczystość Maryi Bożej Rodzicielki

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj rozpoczynamy Nowy Rok. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia. Następna niedziela to Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  2. W tym tygodniu: wtorek spotkanie biblijne, przed mszą modlitwy do św. Michała Archanioła; środa spotkanie Bractwa Św. Józefa. I czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę Świętą 23.00-24.00. Adoracja będzie trwała po mszy do północy; prosimy zapisać się na adorację indywidualnie lub przez wspólnoty. Odwiedziny chorych wyjątkowo w czwartek 5.I od godz. 9.00 (z racji święta Trzech Króli w piątek). Kolędnicy Misyjni ze szkoły w Starym Folwarku odwiedzą 5.I mieszkańców Starego Folwarku po godz. 15.00 Przyjmijmy ich z otwartym sercem. Zebrane ofiary będą przeznaczone pomoc dzieciom w Papui-Nowej Gwinei.

2022.12.25 - Niedziela Narodzenia Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Witamy wszystkich parafian a szczególnie gości, których polecamy opiece Maryi i św. Józefa. Dziękujemy za wszelką dobroć i życzliwość oraz życzenia świąteczne. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli przygotować kościół na święta: Panu Kościelnemu i pracownikom Fundacji, Panu Piotrowi Nalewajko z Nadleśnictwa Pomorze za podarowanie choinek, Panu Marianowi za przywiezienie. Składamy najserdeczniejsze życzenia na święta od Ks. Bpa Mazura i od nas kapłanów wigierskich.

Tags:

NIEDZIELA: 9:00 12:00X - V: 15:00; (VI - IX: 19:00).

..ciut statystyki..

• Odsłon artykułów 666001