ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

2020.08.02 - XVIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na cały tydzień. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy św. Rozpoczął się miesiąc sierpień. Zachęcamy do podjęcia trzeźwości, jako wypełnienie Ślubów Jasnogórskich. Dziękujemy ks. Dariuszowi za Słowo Boże i pomoc duszpasterską. Dzisiaj po mszy o godz. 12:00 zapraszamy na koncert kameralny zespołu Trio’Atre (za tydzień koncert w ramach Festiwalu muzyki kameralnej i organowej). Dzisiaj w kościołach można uzyskać odpust „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami: nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga, Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

2020.07.26 - XVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na cały tydzień. Dziękujemy ks. Andrzejowi Dyrektorowi Caritas w Łomży za Słowo Boże i pomoc duszpasterską. Dzisiaj po mszy o godz. 12:00 zapraszamy na koncert Muzyki kameralnej i organowej z w ramach festiwalu „Kamedulskie Wigry” (za tydzień koncert zespołu Trio’Atre).
  2. Dziękujemy Akcji Katolickiej z naszej parafii i Fundacji za pomoc w przygotowaniu konferencji Europa Christi, przeprowadzeniu spotkania dla Seniorów.

2020.07.19 - XVI Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na cały tydzień. Dzisiaj odpust ku czci św. Marii Magdaleny, po mszy o godz. 12.00 zapraszamy na koncert Muzyki kameralnej i organowej z w ramach festiwalu „Kamedulskie Wigry” (organy i trąbka a za tydzień organy i saksofon).
  2. Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali i wzięli udział w kiermaszu który ma wesprzeć chorą Hanię, zebrano 10.096zł.

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

tablica ministerstwo 2019