Ogłoszenia parafialne

1. Witamy wszystkich Gości i Pielgrzymów życząc by doznali szczególnych łask przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, Matki Bożej Niepokalanej. Wszystkim życzymy błogosławionych wakacji, nie zapominając o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św. Trwa miesiąc sierpień. Zachęcamy do podjęcia trzeźwości, jako wypełnienie Ślubów Jasnogórskich. Dziękujemy ks. Krzysztofowi za Słowo Boże i pomoc.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się próba do jutrzejszego koncertu AUKSO a jutro w poniedziałek 19.VIII w naszym kościele o godz. 20:00 odbędzie się koncert orkiestrowy w ramach letniego festiwalu AUKSO. Bilety do nabycia w SOK. Tego dnia Msza św. o godz. 18:00.

Tags:

15 sierpnia to doroczny odpust parafialny Winiebowzięcia Najśw. Maryi Panny (zwany też Matki Bożej Zielnej) oraz Jarmark Wigierski.

Msze święte w kościele o godz. 9.00; 11.00 z procesją wokół kościoła; 13:00 i o 19.00. Nie ma Mszy świętej w Maćkowej Rudzie. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

tablica ministerstwo 2019