Ogłoszenia parafialne

1. Witamy wszystkich szczególnie gości, pielgrzymów, których polecamy naszej modlitwie do Matki Bożej. Dzisiaj po mszy św. ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi Prześladowanemu, za tydzień ofiary na fundusz remontowy.
  2. Za tydzień Święto Odzyskania Niepodległości (100 rocznica). O godz. 11:30 młodzież ze szkoły Starego Folwarku przedstawi nam montaż słowno-muzyczny a potem msza św. w intencji Ojczyzny oraz poległych w jej obronie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, przygotujmy się duchowo do tej rocznicy. W czwartek modlitwa w intencji Kościoła na drodze do niepodległości, w piątek dzień modlitwy o miłosierdzie, w sobotę modlitwa z Maryją o dar pokoju. Niech nasze domy będą przystrojone flagami, bądźmy dumni z Polski i godnie uczcijmy to święto.

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.