Ogłoszenia parafialne

1. Witamy Parafian i Gości życząc błogosławieństwa i wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej i św. Jana Pawła II. Zachęcamy w listopadzie do udziału w modlitwie różańcowej w wypominkach za zmarłych (godz. 18:00 w dni powszednie a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00). Dzisiaj ofiary do puszek na cel pomocy Kościołowi Prześladowanemu.
  2. Za tydzień będziemy gościć ks. kan. Marka Walusia, proboszcza nowo powstałej w naszym dekanacie parafii Matki Bożej Królowej Męczenników w Suwałkach. Będzie zbierał ofiary na budowę kościoła.

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

tablica ministerstwo 2019