2021.06.13 - XI Niedziela zwykła

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Dziękujemy za obecność Siostrom Felicjankom i wprowadzenie relikwii Bł. Angeli Truszkowskiej. Do pracy w Fundacji Wigry Pro i klasztorze został posłany ks. Jan Dargiewicz. Witamy i życzymy opieki Matki Bożej.
  2. Tags:
2021.06.06 - X Niedziela zwykła

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Za tydzień wprowadzenie relikwii bł. Angeli Truszkowskiej. Będziemy gościć Siostry Felicjanki.
    2. Zgodnie z rozporządzeniem w naszym kościele nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 80 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Bardzo prosimy o zachowywanie również bezpiecznych odległości 1,5m i obowiązku noszenia maseczek, jest to nasza wspólna odpowiedzialność.

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

Remont i wymiana okien MSWiA 2020