2021.01.17 - II Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne:

1. Witamy wszystkich parafian i gości, których polecamy opiece Maryi i św. Józefa. Dzisiaj 24 Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan (zakończenie 25.I). Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Dziękujemy Ks. Bp Adrianowi za pomoc w sprowadzeniu relikwii św. Wincentego Pallottiego i wprowadzenie do naszej parafii.

Tags:
2021.01.10 - Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia parafialne:

1. Witamy wszystkich parafian i gości, których polecamy opiece Maryi i św. Józefa. Dzisiaj niedziela Święto Chrztu Pańskiego zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Bogu dziękujmy za nasz chrzest, za rodziców i chrzestnych. Jest jeszcze poświęcona kreda, kadzidło i woda, pamiętajmy o oznakowaniu drzwi domów: C+M+B+2021.

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

Remont i wymiana okien MSWiA 2020