2021.04.04 - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia parafialne:

1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia, niech Zmartwychwstały Chrystus wnosi w serce miłość, pokój i nadzieję oraz błogosławi na drogach życia ku Wiecznej Radości.
  2. Zgodnie z rozporządzeniem w naszym kościele nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 40 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Bardzo prosimy o zachowywanie również bezpiecznych odległości 1,5m i obowiązku noszenia maseczek, jest to nasza wspólna odpowiedzialność, do czego mobilizuje nas przykazanie miłości bliźniego. Spowiedź wielkanocną można odbyć do 30 maja (Niedziela Trójcy Świętej).
  3. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego msze św. o godz. 6:00, 12:00, 15.00, 30 i w Maćkowej Rudzie o 10.30. Natomiast w II Dzień Świąt Poniedziałek Wielkanocny msze św. 9.00, 12:00, 15.00, 18.30 i w Maćkowej Rudzie o 10.30, ofiary na KUL. Z racji oktawy wielkanocnej w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

Tags:
2021.03.28 - Niedziela Palmowa

Ogłoszenia parafialne:

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, która rozpoczyna Wielki Tydzień, w którym sprawujemy zbawcze misteria dokonane przez Chrystusa w ostatnich dniach Jego życia. Wszystkich Parafian i Gości obejmujemy modlitwą i życzymy, by Chrystus Zmartwychwstały obdarzył nas jednością, miłością i pokojem.
  3. W Wielki Czwartek rozpocznie się Triduum Paschalne. W tym dniu dziękujemy Bogu za dar kapłaństwa i Eucharystii. Tego dnia spowiedź św. od godz. 17.00. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:30. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i adoracja do godz. 21.00.

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

Remont i wymiana okien MSWiA 2020