2021.09.12 - XXIV Niedziela zwykła

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Dzisiaj dziękujemy Bogu za dar beatyfikacji Kard. Wyszyńskiego i Siostry Róży Czackiej. Wprowadzenie również relikwii bł. Franciszka Jordana założyciela zgromadzenia Salwatorianów, dziękujemy Prowincjałowi ks. Józefowi Figiel SDS za przybycie i słowo.

Tags:
2021.09.05 - XXIII Niedziela zwykła

1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Dzisiaj Dzień Solidarności z Afgańczykami. Zebrane fundusze do puszki zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.
  2. Za tydzień prowadzenie w naszej parafii relikwii bł. Franciszka Jordana założyciela Zgromadzenia Salwatorianów, przyjedzie Prowincjał, a w Warszawie beatyfikacja Kard. Wyszyńskiego (transmisja w telewizji godz. 12:00). W sobotę 18.IX o godz. 18:30 Msza dziękczynna za beatyfikację, którą będzie sprawował Bp Jerzy Mazur. Dzięki pomocy i życzliwości Pana Mariusza Drapikowskiego otrzymamy relikwie bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Pracownia P. Mariusza wykonała relikwiarz, który zostanie umieszczony w naszej kaplicy adoracji (można złożyć ofiarę na ten cel).

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

REMONTY

Remont i wymiana okien MSWiA 2020