417802439_878714620926703_1943220063134039531_n.jpg

Obchody Narodowego Dnia Pamięci 'Żołnierzy Wyklętych' Niezłomnych Bohaterów 2024

Święta Bożego Narodzenia w Wigrach 2023

Zapraszamy do spędzenia świątecznych dni w naszym Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach w dn. 23-27 grudnia 2023 r.

Święta Bożego Narodzenia zwiastują nam radość wielką, że przychodzi na świat Emmanuel tzn. „Bóg z nami”, aby dać światu pokój, nadzieję, miłość i towarzyszyć nam przez całe nasze życie.

Przeżyjmy razem ten wyjątkowy czas w Klasztorze pokamedulskim na Wigrach.

23 grudnia - przyjazd i zakwaterowanie (kolacja)

Refektarz kamedulski zaprasza podczas Świąt Bożego Narodzenia 2023

Zapraszamy Państwa na wzgórze wigierskie, tu przyroda głośno przemawia jednym głosem z historią.

W świątecznym czasie nasz Refektarz w Domu Królewskim, przygotował także ofertę kulinarną.

Dla tych, którzy lubią spacerować przygotowaliśmy coś na rozgrzanie się - kawę kamedulską oraz herbatę wigierską, a do tego coś słodkiego. Nie zabraknie także możliwości zjedzenia pysznego obiadu gdzie nasze potrawy serwowane są pośród wspaniałej architektury ozdobionej starym kominkiem i naściennymi malowidłami. Za oknami refektorium dostrzegą Państwo kojący obraz przyrody wigierskiej i błękit jeziora.

„Cisza kamedulska” - oferta na Sylwestra 2023

Cisza kamedulska

Turnus na Sylwestra - 30 grudnia 2023 – 01 stycznia 2024 - (OFERTA)

Jeżeli:

• szukasz spokoju, wyciszenia;
  • potrzebujesz odpoczynku od gwarnej rzeczywistości, zgiełku miasta;
  • szukasz chwili czasu na spacer po Wigierskim Parku Narodowym;
  • męczą się huczne karnawałowe zabawy i imprezy;
  • pragniesz pogłębić swój kontakt z Bogiem;
  • chcesz wejść choć na chwilę w ciszę kamedulską to zapraszamy do naszego klasztoru w Wigrach.

W pokamedulskim klasztorze na Wigrach na sylwestra, zamiast fajerwerków i szampana czeka wyciszenie, adoracja, różaniec, modlitwa oraz wspólne śpiewanie kolęd.

Zapraszamy na spotkanie „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych” 18.11.2023

Zapraszamy do udziału w spotkaniu konferencyjno-targowym  „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych”  poświęconemu budowie, renowacji, wyposażaniu i zabezpieczaniu obiektów sakralnych. Konferencja odbędzie się 18 listopada 2023 r. w Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach.

Spotkanie odbywa się pod Patronatem Honorowym Księdza Biskupa Jerzego Mazura

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

V Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej "Kamedulskie Wigry" 2023

Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej „Kamedulskie Wigry” jest organizowany przez Stowarzyszenie JAX we współpracy z Fundacją Wigry Pro. Tegoroczne przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Urząd Miasta Suwałki.