Zdjęcie lotnicze
2022 Jesień - rekolekcje
Wnętrze kościoła
Zapraszamy na Koncert na Dzień Papieski – Domine Deus - Sejny 2022

Wydarzenie edukacyjno-artystyczne Interdyscyplinarnej Formacji Artystycznej CANTAREUM
I Międzynarodowego Festiwalu CANTAREUM, Muzyczne Skarby Europy
Białystok – Suwałki – Sejny – Kowno – Wilno – Warszawa
21 kwietnia – 11 grudnia 2022

Koncert na Dzień Papieski – Domine Deus

15 października 2022 (sobota) godz.18.30 wstęp wolny

Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach, Plac św. Agaty 1, Sejny

Artyści Koncertu:

Inauguracja XXI roku Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Od pierwszej niedzieli Adwentu rozpoczniemy XXI rok trwania w modlitewnym czuwaniu Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Będzie to czas modlitwy do Ducha Świętego i adoracji Najświętszego Sakramentu wspierając wszystkie dzieła Kościoła, szczególnie w naszej diecezji. Pragniemy również ofiarować dar Eucharystii w III poniedziałki miesiąca w intencji pokoju na świecie i powołań aby rozbudzić odpowiedzialność za Kościół św., czyli Lud Boży. Wraz z Księdzem Biskupem Ordynariuszem zapraszamy na uroczystości inauguracyjne nie tylko członków Dzieła lecz także wszystkich wiernych, aby radość w Eucharystii była udziałem nas wszystkich.

Porządek spotkań:

Zawierz Maryi w Sejnach w I Sobotę Miesiąca

Zapraszamy  1.10 br. na pierwszosobotnie wynagrodzenie oraz zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi do Bazyliki Sejneńskiej. Chciejmy  w każdą pierwszą sobotę  pielgrzymować do tego wyjątkowego  Sanktuarium w Sejnach, by we wspólnocie Jej umiłowanych dzieci- wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi zawierzając swoje życie, sprawy,choroby, swoje rodziny, miejsca pracy, parafie,urzędy, Ojczyznę i świat. Program spotkania:

"Organum Mundi" w zabytkowym Klasztorze Pokamedulskim

Stowarzyszenie JAX oraz Fundacja Wigry Pro zapraszają na III Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej „Kamedulskie Wigry" w odsłonie jesiennej. Oprócz koncertów, które rozbrzmiewać będą w XVII-wiecznym Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach, organizatorzy zapraszają także na konferencję Organum Mundi: Od chorału po współczesność, która odbędzie się w dniach 11 - 14 listopada 2021 roku.

NIEDZIELA: 9:00 12:00X - V: 15:00; (VI - IX: 19:00).

..ciut statystyki..

• Odsłon artykułów 666004