Komunikaty i informacje

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn na Męski Różaniec ulicami Suwałk dn. 7 października 2019 r. (poniedziałek).

Rozpocznie się on Mszą św. o g.17:00 w par. św. Wojciecha (ul. Szkolna).

Następnie ok.17:40 przejdziemy ulicami modląc się różańcem do  pomnika św. Jana  Pawła II przy kościele św. Aleksandra, gdzie odbędzie się krótkie uwielbienie .

Zapraszamy na trzy ostatnie koncerty w cyklu "Wigry - Śladami Historii" w ramach projektu NIEPODLEGŁA.

29.09, po Mszy św. o godz. 9:00 - koncert VI "Drogi naszej Niepodległości - Stanisław Moniuszko" - kościół

06.10, po Mszy św. o godz. 12:00 - koncert VII w wykonaniu zespołu Trio A'TRE pod kierunkiem Cezarego Gójskiego - Galeria Duża Domu Królewskiego

13.10, po Mszy św. o godz. 12:00 - koncert VIII "Pieśni legionów polskich" - kościół

REMONTY