Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
2023 Jesień - rekolekcje i dni skupienia
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

V Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej "Kamedulskie Wigry" 2023

Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej „Kamedulskie Wigry” jest organizowany przez Stowarzyszenie JAX we współpracy z Fundacją Wigry Pro. Tegoroczne przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Urząd Miasta Suwałki.

Koncert z okazji urodzin Jana Pawła II - 14.05.2023

Serdecznie zapraszamy na koncert polsko-litewski z okazji urodzin św Jana Pawła II, który odbędzie się w niedzielę 14 maja 2023 r. w kościele po Mszy św. o godz 12.00.

Zapraszamy na Koncert na Dzień Papieski – Domine Deus - Sejny 2022

Wydarzenie edukacyjno-artystyczne Interdyscyplinarnej Formacji Artystycznej CANTAREUM
I Międzynarodowego Festiwalu CANTAREUM, Muzyczne Skarby Europy
Białystok – Suwałki – Sejny – Kowno – Wilno – Warszawa
21 kwietnia – 11 grudnia 2022

Koncert na Dzień Papieski – Domine Deus

15 października 2022 (sobota) godz.18.30 wstęp wolny

Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach, Plac św. Agaty 1, Sejny

Artyści Koncertu:

Inauguracja XXI roku Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Od pierwszej niedzieli Adwentu rozpoczniemy XXI rok trwania w modlitewnym czuwaniu Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Będzie to czas modlitwy do Ducha Świętego i adoracji Najświętszego Sakramentu wspierając wszystkie dzieła Kościoła, szczególnie w naszej diecezji. Pragniemy również ofiarować dar Eucharystii w III poniedziałki miesiąca w intencji pokoju na świecie i powołań aby rozbudzić odpowiedzialność za Kościół św., czyli Lud Boży. Wraz z Księdzem Biskupem Ordynariuszem zapraszamy na uroczystości inauguracyjne nie tylko członków Dzieła lecz także wszystkich wiernych, aby radość w Eucharystii była udziałem nas wszystkich.

Porządek spotkań:

Zawierz Maryi w Sejnach w I Sobotę Miesiąca

Zapraszamy  1.10 br. na pierwszosobotnie wynagrodzenie oraz zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi do Bazyliki Sejneńskiej. Chciejmy  w każdą pierwszą sobotę  pielgrzymować do tego wyjątkowego  Sanktuarium w Sejnach, by we wspólnocie Jej umiłowanych dzieci- wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi zawierzając swoje życie, sprawy,choroby, swoje rodziny, miejsca pracy, parafie,urzędy, Ojczyznę i świat. Program spotkania:

Uroczystości odpustowe w 47 rocz. Koronacji Cudownej Figury Matki Boskiej Sejneńskiej

Serdecznie zapraszamy do Bazyliki Sejneńskiej do wspólnego udziału w odpuście w sobotę i niedzielę. Wróćmy do licznego i pobożnego świętowania i uwielbienia Pana Boga razem z Maryją, którą czcimy w znaku Figury już od 420 lat.

IV Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej "Kamedulskie Wigry"

Zapraszamy na kolejną już IV edycję 
Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej
"Kamedulskie Wigry"

 

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; (X-V: 15:00); VI-IX: 19:00.

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 753551
  • Zakładki 28

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow