Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

Zapraszamy na spotkanie „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych” 18.11.2023

Zapraszamy do udziału w spotkaniu konferencyjno-targowym  „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych”  poświęconemu budowie, renowacji, wyposażaniu i zabezpieczaniu obiektów sakralnych. Konferencja odbędzie się 18 listopada 2023 r. w Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach.

Spotkanie odbywa się pod Patronatem Honorowym Księdza Biskupa Jerzego Mazura

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Otwarty charakter konferencji pozwala na nawiązanie kontaktów z prelegentami i przedstawicielami firm z dużym doświadczeniem w realizacji budowlanych inwestycji kościelnych. To doskonała okazja do tego, by skonsultować własne plany remontu lub modernizacji kościoła parafialnego oraz otrzymać cenne rady.

Miłym akcentem będzie losowanie wśród uczestników spotkania praktycznej nagrody jaką jest promiennik podczerwieni nowej generacji.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ze względów organizacyjnych  prosimy o potwierdzenie obecności pod nr telefonu:  792 920 156 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na portalu www.obiektysakralne.pl lub na naszej stronie w pliku do pobrania:

 

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 895756
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow