ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ
Podlaskie Święto Plonów

Doroczne Święto Plonów Województwa Podlaskiego, na którego terenie jest położona diecezja ełcka, w tym roku odbyło się w przepięknych ogrodach Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach. Miało wyjątkowy charakter, nie tylko ze względu na miejsce uroczystości, ale też na wymiar religijny – w tym roku dożynkowe nabożeństwa dziękczynne odbywały się w trzech obrządkach religijnych: katolickim, prawosławnym i po raz pierwszy w obrządku ewangelickim.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Święto Wojska Polskiego na Wigrach

Uroczystą Mszą św. odpustową pod przewodnictwem kard. Gerharda Mullera i bp. Jerzego Mazura rozpoczęły się obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Suwałki. Po Mszy św. zgromadzeni goście mieli okazję zobaczyć salwę honorową, oraz musztrę paradną w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Wręczono także akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe oraz medale resortowe.

REMONTY

Remont i wymiana okien MSWiA 2020