Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
2022 Jesień - rekolekcje
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
"Selfie z kamedułą"

"Selfie z kamedułą"

W tym roku obchodzimy Jubileusz 350-lecia przybycia kamedułów nad jezioro Wigry.

Z tej okazji, na naszej stronie internetowej pojawiła się specjalna zakładka, poświęcona historii i działalności kamedułów wigierskich. Znajduje się tam m.in. mapka „Śladami kamedułów” z dziesięcioma miejscami w naszym Parku, w których wciąż można odnaleźć ślady przeszłości związanej z działalnością kamedułów. W każdym z nich znajdziecie tabliczki informacyjne formatu A5 z kodem QR oraz linkiem do strony internetowej, na której znajdują się informacje na temat danego miejsca.

W związku z tym ogłaszamy konkurs dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać miejsca związane z historią kamedułów. Każda osoba, która odwiedzi wszystkie miejsca umieszczone na mapie i udokumentuje to na zdjęciach, może otrzymać atrakcyjną nagrodę.

Aby otrzymać nagrodę należy odwiedzić Centrum Informacji Turystycznej WPN i pokazać zdjęcia ze wszystkich dziesięciu miejsc. Na każdym zdjęciu musi być widoczna tabliczka informacyjna z danego miejsca z osobą chcącą otrzymać nagrodę. Zdjęcie może być wykonane za pomocą aparatu lub smartfona, samodzielnie (tzw. selfie) lub przez drugą osobę. Dodatkowo należy odpowiedzieć na pytanie związane z odwiedzanymi miejscami.

Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

Nagrodami do zdobycia są wielofunkcyjne chusty sportowe, tzw. buffy, zaprojektowane specjalnie na okazję jubileuszu.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2018 roku, lub do wyczerpania nagród. Nagrody można odebrać w Centrum Informacji Turystycznej w Dyrekcji Wigierskiego Parku Narodowego, w godzinach jego pracy.

Uwaga! Nie publikujemy swoich zdjęć na Facebook’u, żeby nie popsuć innym zabawy podczas poszukiwania tabliczek.

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00;
(X - V: 15:00); VI - IX: 19:00.

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 652123
  • Zakładki 28

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow