Zdjęcie lotnicze
2022 Jesień - rekolekcje
Wnętrze kościoła
Dzień Skupienia DNNUJ w Wigrach - 22.10.2022

W sobotę 22 października 2022 r. w par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach odbędzie się Dzień Skupienia dla członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa i wszystkich, którzy mają pragnienie przeżyć ten dzień formacyjny. To Dzieło rozwija się dzięki uświęceniu tych, którzy podejmują stałą modlitwę w intencji wszystkich przedsięwzięć związanych z każdym dziełem duszpasterskim w diecezji ełckiej. Osoby należące do Dzieła uczestniczą w spotkaniach formacyjnych jak również i w dniach skupienia, które pomagają im pogłębić swoje życie duchowe w duchu maryjnym z uwzględnieniem bogatej tradycji i nauczania Kościoła katolickiego.

„Trzeciego dnia odbywało się wesele w Kanie Galilejskiej” (J 2,1).

Tematem naszych rekolekcji małżeńskich tym razem będzie małżeństwo w świetle wydarzeń w Kanie Galilejskiej. To wydarzenie opisane w Ewangelii Świętego Jana Apostoła będzie nam służyć, aby pogłębić naszą więź z Chrystusem i Jego Niepokalaną Matką, a w ten sposób odkryć na nowo dar i tajemnicę Sakramentu małżeństwa. Zapraszamy na piękne wzgórze wigierskie do naszego pokamedulskiego klasztoru, aby zaczerpnąć na nowo siłę duchową w ciszy, w modlitewnej atmosferze maryjnej. Przyjdź i przekonaj się, że Pan Jezus i Jego Niepokalana Matka naprawdę czekają tutaj na Ciebie, aby Cię umocnić i utwierdzić w miłości małżeńskiej i w wierze.*

„I ustanowił Dwunastu, których nazwał apostołami, aby z Nim byli i aby mógł ich wysyłać na głoszenie nauki (Mk 3,14)."
Prowadzący: Ks. Prał. dr Zbigniew Skuza

Tegoroczne rekolekcje dla kapłanów będą opierać się na Ewangelii według św. Marka, najstarszej i najkrótszej Ewangelii, która nie przestaje fascynować prostotą, siłą i głębią przesłania.

NIEDZIELA: 9:00 12:00;
(X - V: 15:00); VI - IX: 19:00.

..ciut statystyki..

• Odsłon artykułów 652150