Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

2023.11.24-26 - Rekolekcje biblijne dla małżeństw:„Pewnego dnia Elizeusz przechodził przez Szunem”... (2 Krl 4,8)

Tematem naszych listopadowych rekolekcji dla małżeństw są dzieję Szunemitki (2 Krl 4,8-37; 8,1-6). Jest to jeden z najbardziej znamiennych epizodów w życiu Proroka Elizeusza. Rzuca ono światło na znaczenie małżeństwa i rodziny w świetle wiary. Pochylając się nad tym fragmentem Drugiej Księgi Królewskiej zobaczymy, jak łaska Boża nie tylko wspomaga, ale również i przemienia nas, gdy żyjemy w łasce i pokładamy całą swoją ufność w Bogu. W naszych refleksjach posłużymy się przemyśleniami św. Jana Pawła II, Ojców Kościoła i świętych.

Zapraszamy zatem na wzgórze wigierskie, aby tu skosztować opieki Matki Bożej Niepokalanej nad małżonkami, którzy do tego miejsca przychodzą, aby umocnić swoją więź małżeńską i katolicką wiarę.

  • Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni seminaryjny ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim klasztorze i Wigierskim Areopagu Nowej Ewangelizacji.

  • W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

 

Organizatorem Dnia skupienia jest Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach oraz Wigierski Areopag Nowej Ewangelizacji.

Termin: 24-26.11.2023

Zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie: 87 566-24-99

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; X-V: 15:00(VI-IX: 19:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 868769
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow