Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

2019.02.08-10 - Kurs przedmałżeński

„Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty” (Kpł 11,44).

Co to znaczy być świętym mężem i świętą żoną? Co to znaczy być świętymi rodzicami? Niewiele osób zadaje sobie to pytanie - ani w czasie narzeczeństwa, ani w małżeństwie. A jednak jest to pytanie podstawowe, które wynika z naszej katolickiej tożsamości, z miłości Pana Jezusa do nas i naszej miłości do Niego. Jakże wiele zależy szczęście w małżeństwie od jakości naszej wiary i od jej rozwoju! Przybądź na wzgórze wigierskie, aby zawierzyć swoje przyszłe małżeństwo Matce Najświętszej Niepokalanej i odkryć na nowo wiarę, którą otrzymałeś na Chrzcie św. Nasze rekolekcje dla narzeczonych spełniają wszystkie wymagania stawiane przez Kościół do przygotowania zawarcia Sakramentu Małżeństwa, wraz z uczestnictwem w poradni rodzinnej.*

*Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

**W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z Oferty Kulturalnej Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach:

- zwiedzanie pokoi tematycznych, celi kamedulskiej,
- zwiedzanie kompleksu poklasztornego wraz z przewodnikiem,
- degustacja potraw kuchni kamedulskiej i regionalnej,
- dla chętnych warsztaty kulinarne z tajników kuchni klasztornej,
- dla chętnych projekcja filmu o życiu i codzienności ojców kamedułów.

Organizatorem Rekolekcji jest Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach oraz Wigierski Areopag Nowej Ewangelizacji.

Termin: 08-10.02.2019 r.
Zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. recepcja 87 566 24 99

Koszt Rekolekcji – 250zł/os

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; X-V: 15:00(VI-IX: 19:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 868729
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow