Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

Zaproszenie na Misje Święte 3-10.09.2023 r.

”TRWAJCIE MOCNO W WIERZE”

Misje prowadzą Ojcowie Redemptoryści

Drodzy Parafianie!

Wiele razy przeżywaliśmy już w swoich rodzinach wydarzenia, które zapadały głęboko w nasze serca tylko dlatego, że byliśmy zaangażowani w nie całym sobą - umysłem, wolą i uczuciami. Zbliża się czas Misji Świętych w naszej Rodzinie Parafialnej. Jest to czas szczególny. Jest to czas łaski, w którym Pan Jezus - tak jak przed dwoma tysiącami lat - pragnie osobiście spotkać się z każdym z nas, by nas uszczęśliwić i obdarzyć potrzebnymi łaskami.

Dziś, tak jak wówczas, wielu jest zagubionych, utrudzonych, zmęczonych czy chorych. Są radośni i smutni, mający się dobrze i potrzebujący. A wszystkim nam potrzeba czasu, by odetchnąć, odpocząć i nabrać nowych sił do życia w pełni chrześcijańskiego. Taką możliwością zatrzymania się, zadumy i refleksji jest czas Misji Świętych. Jest to dobra sposobność by w blasku Bożej prawdy zrobić generalny rachunek sumienia, by to co chore - uleczyć, to co pokrzywione - wyprostować, a za wszelkie dobro - podziękować.

Droga Siostro i Drogi Bracie, przyjmij  serdecznie zaproszenie do uczestnictwa w Misjach Świętych. Jest to wydarzenie wyjątkowe. Niech nikogo z nas nie zabraknie! Polecając Was przed Bogiem, proszę wszystkich o osobistą i rodzinną modlitwę za Misje, za Ojców misjonarzy i za naszą Rodzinę Parafialną.

Pełny Program Misji Świetych na naszej -> stronie parafialnej.

Wasz Proboszcz
Ks. dr Jacek Nogowski

 

MODLITWA O ŁASKI MISYJNE

Boże, Stworzycielu nieba i ziemi, Ojcze Jezusa i nasz Ojcze. Prosimy Cię o błogosławieństwo dla Misji Świętych. Niech ten czas będzie dla wszystkich mieszkańców naszej parafii darem łaski i miłosierdzia.

Panie Jezu Chryste, pełnio czasu i Królu wieków. Otwórz nasze umysły na Twoje Słowo, które do nas kierujesz, abyśmy potrafili wprowadzać je w nasze codzienne życie. Pomóż nam być świadkami Twojej miłości i przebaczenia dla tych, wśród których żyjemy.

Duchu Święty, odnów cały świat i oblicze naszej parafii. Spraw, abyśmy byli prawdziwą wspólnotą Kościoła, mieli jedno serce i jednego ducha. Niech ten czas stanie się łaską powrotu do miłości Ojca, który nieustanie czeka na swoje dzieci.

Opatrzności Boża - czuwaj nad nami!

Matko Boża Niepokalanie Poczęta – módl się za nami
Św. Józefie,
Św. Mario Magdaleno,
św. Benedykcie,
św. Romualdzie,
Św. Janie Pawle II,
św. Michale Archaniele,
wszyscy Święci i Błogosławieni – módlcie się za nami

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 895720
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow