Ze strony www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda/

Głosowanie na pracownię Orange w Maćkowej Rudzie!

"Projekt zakłada stworzenie w miejscowości Maćkowa Ruda, położonej nad rzeką Czarną Hańczą, multimedialnej pracowni dla dzieciaków, w której będą realizowane projekty lokalne związane z ochroną przyrody, tradycją, muzyką i kuchnią regionu. Wszystko przy wykorzystaniu technologii. We wsi oraz okolicznych miejscowościach położonych nad rzeką nie ma już szkół. Nie ma miejsc, w których dzieci mogłyby się integrować, rozwijać i zdobywać umiejętności, które rozbudzą pasję, przydadzą się w pracy. Dlatego dla naszej społeczności pracownia będzie centrum spotkań, pomysłów i rozwoju.

Głosować trzeba codziennie, raz dziennie od dziś do 20.10. Konkurencja jest mocna. Musimy zdobyć ok. 40 tys. głosów. Bez szerokiego poparcia, będzie to nieosiągalne." (z fb projektu)

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda.

Głosujemy tutaj: pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,178,mackowa-ruda.html.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!