Wigierska wspólnota DNNUJ zaprasza na Inaugurację nowego roku modlitewnego czuwania

Rozpoczęcie o godz. 15.00 adoracją wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia i do Ducha Świętego. O godz. 15.30 sprawowana będzie msza św. za Dzieło oraz w intencjach podanych przez Biskupa Ełckiego. Przekażemy też słowo Pasterza naszej diecezji wraz z błogosławieństwem. Dziękujemy za trwanie na modlitwie, szczególnie chorym za dar cierpienia.

Zgodnie z hasłem nowego roku „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy” zachęcamy do częstego uczestnictwa w Eucharystii, szczególnie w III poniedziałki miesiąca oraz do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, wspierając wszystkie dzieła Kościoła, szczególnie w naszej diecezji.

Niech Jezus Chrystus króluje w naszych sercach, rodzinach, Maryja ma nas w swojej opiece, a Duch Święty dodaje odwagi, byśmy wyszli na spotkanie każdej osoby, niosąc dobroć i miłość Boga.