Rekolekcje dla małżeństw 23-25.02.2024

Rekolekcje biblijne dla małżeństw - 23-25 lutego 2024 r.
„Nie ciebie odrzucają, lecz Mnie odrzucają jako króla nad sobą” (1 Sm8,7).

Gdy Izraelici zażądali od proroka Samuela, aby ustanowił nad nimi króla, wyrazili niezadowolenie z panowania Boga nad sobą. Bóg jednak dał im króla, a został nim Saul. O ile na początku dobrze rokował, o tyle z upływem czasu zaczął popełniać tragiczne błędy. Stał się w ten sposób obrazem człowieka, którego życie potoczyło się źle, mimo że miał wszystkie potrzebne zasoby duchowe i ludzkie, aby doświadczyć szczęścia i pokoju. Przy wnikliwym pochyleniu się nad dziejami Saula możemy wyciągnąć niezbędne wnioski dla budowania nie tylko silnej więzi z Bogiem, ale również i z drugą osobą, zwłaszcza w małżeństwie.

Podczas naszych małżeńskich rekolekcji biblijnych, postać Saula będzie nam służyła jako pryzmat dla ożywienia i odnowienia tego wszystkiego, co Bóg przewidział dla małżeństwa.
W tym celu będzie nam towarzyszyć nauczanie św. Jana Pawła II oraz innych świętych na temat sakramentu małżeństwa.
Zapraszamy więc na rekolekcje do Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach!

Uzyskanie dodatkowych informacji oraz zgłoszenie pobytu można dokonać telefonicznie oraz e-mail:

Fundacja Wigry PRO:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!