Ogłoszenia parafialne

1. Witamy wszystkich gości, pielgrzymów. Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców w ramach VIII Tygodnia Wychowania.
  2. W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w sobotę 29 września 2018 r. organizowany jest wyjazd do Kowna i zwiedzanie klasztoru pokamedulskiego w Pożajściu - koszt 85zł plus koszt biletów i posiłku (ok. 11 Euro). Zgłoszenia: Starostwo Powiatowe w Suwałkach, ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki, tel. 87 565-92-72, fax. 87 565-47-18, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tags:

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO