Ogłoszenia parafialne

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, kolejna rocznica objawień fatimskich (1917) i zamachu na Jana Pawła II (1981). Trwamy w nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego. W sobotę zapraszamy do Studzienicznej na godz. 10.00 dzieci i młodzież ze Szkolnych Kół Caritas i Kół Misyjnych, Różańcowe i Komunijne. Będzie na żywo transmisja przez TV TRWAM.
  2. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary na kościół. Dziś II niedziela miesiąca, ofiary na fundusz remontowy. Zapłaciliśmy kolejną ratę za maty (5 tyś.) zostało jeszcze do uregulowania 10 tyś zł. Zostały już wymienione drzwi do przedsionków, zakrystii i kaplicy.

Wydarzenia 12-13 maja włączone są w obchody jubileuszu 350-lecia przybycia kamedułów nad Wigry

12 maja 2018 (sobota)

„Kajakiem w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo”

( pobierz program I Dnia Aktywnej Majówki )

8:30 - oficjalne otwarcie Aktywnej Majówki nad Wigrami (scena przy tawernie, Klasztor Pokamedulski w Wigrach),

9:00 - start Wigierskiego Maratonu Kajakowego (na 52 km - meta: Rygol i 30 km meta: Frącki) (przystań kamedulska); wydarzenie w ramach cyklu maratonów Canoa Cup 2018; rekrutacja zawodników na podstawie wcześniejszych zgłoszeń do SOT (zob. plakat imprezy)

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO