2024.05.12 - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, za tydzień Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych o godz. 18.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. Podtrzymujmy tradycję śpiewania Litanii przy krzyżach, kapliczkach i domach rodzinnych.

Stacja Kongresowa Dzieci (18.05) i Młodzieży (22.05)

Stacja Dziecięca Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej – 18 maja 2024 roku

W Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (sobota, 18 maja 2024 roku), w Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej odbędzie się Stacja Dziecięca Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej pod hasłem „Ja Jestem z Wami”. Stacja Kongresowa będzie połączona ze spotkaniem Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci oraz z Ogólnopolskim Dniem Dziecka organizowanym przez Caritas Diecezji Ełckiej.

Zaproszenie dla wszystkich dzieci

2024.05.05 - VI Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczynają się Dni modlitw o urodzaje. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych o godz. 18.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. Podtrzymujmy tradycję śpiewania Litanii przy krzyżach, kapliczkach i domach rodzinnych. Dziękujemy ks. Dariuszowi za obecność, głoszone słowo i pomoc duszpasterską.

2024.04.28 - V Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Od 1 V rozpocznie się miesiąc Maryjny. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w tygodniu o godz. 18.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. Podtrzymujmy tradycję śpiewania Litanii przy krzyżach, kapliczkach i domach rodzinnych. 2.V Dzień Flagi oraz Święto Polonii i Polaków za granicą. Pamiętajmy o flagach i modlitwie za naszą Ojczyznę.

2024.04.21 - IV Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i życia konsekrowanego. Dzisiaj o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

2024.04.14 - III Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Święto Chrztu Polski oraz Niedziela Biblijna i rozpoczyna się XVI Tydzień Biblijny, którego tematem przewodnim jest: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Tegoroczne obchody rozpocznie VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przedmiotem lektury będą Dzieje Apostolskie.

Podkategorie

Listy pasterskie Biskupa Ełckiego, dokumenty kurii i instytucji diecezjalnych i informacje z życia naszej diecezji