2019.10.21-24 - Rekolekcje kapłańskie

Danielu, sługo Boga żywego, czy Bóg, któremu służysz tak wytrwale, mógł cię wybawić od lwów”? (Dn 6,21). Tegoroczne rekolekcje kapłańskie będą stanowiły spojrzenie na powołanie kapłańskie przez pryzmat proroka Daniela. Co nam może ten prorok powiedzieć o cechach potrzebnych kapłanowi pragnącemu świętości? Zapraszamy wszystkich kapłanów na wzgórze wigierskie, aby tu podziękować za dar powołania i wsłuchać się w słowo Boże pod opieką Niepokalanej Matki Kościoła.*.

* Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w Wigierskim Areopagu Nowej Ewangelizacji należącym do Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach.

** W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z Oferty Kulturalnej Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach:

• zwiedzanie pokoi tematycznych, celi kamedulskiej,
  • zwiedzanie kompleksu poklasztornego wraz z przewodnikiem,
  • degustacja potraw kuchni kamedulskiej i regionalnej,
  • dla chętnych projekcja filmu o życiu i codzienności ojców kamedułów.

Organizatorem Rekolekcji jest Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach oraz Wigierski Areopag Nowej Ewangelizacji.

Termin: 21-24.10.2019 r.

Zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie: 87 566-24-99.

Podobne wipsy