Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

2021.11.12-14 - Rekolekcje biblijne dla każdego katolika. Jak być dobrym katolikiem w dobie zwątpienia i zagubienia?

Na to pytanie będziemy szukali odpowiedzi w Liście do Hebrajczyków. Skupiając się na wybranych fragmentach tej Księgi odkryjemy niezawodne narzędzia, które pomogą nam lepiej przeżyć swoją codzienność i dobrze się przygotować na wszystko, co nas czeka. Nikt z nas nie zna swojej przyszłości, natomiast zna ją Pan Bóg. To On powierzył nas swojej Niepokalanej Matce, abyśmy mogli lepiej zaczerpnąć z mądrości słowa Bożego i uzbroić się w łaskę Bożą w Kościele, który jest Domem Bożym i naszym. Czas przebywania w rekolekcyjnej atmosferze w Wigrach pragniemy uczynić przestrzenią, którą Pan posłuży się, aby utwierdzić nas w wierze i nadziei.*

*Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

**W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z Oferty Kulturalnej Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach:

  • zwiedzanie pokoi tematycznych, celi kamedulskiej,
  • zwiedzanie kompleksu poklasztornego wraz z przewodnikiem,
  • degustacja potraw kuchni kamedulskiej i regionalnej,
  • dla chętnych warsztaty kulinarne z tajników kuchni klasztornej,
  • dla chętnych projekcja filmu o życiu i codzienności ojców kamedułów.

Organizatorem rekolekcji jest Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach oraz Wigierski Areopag Nowej Ewangelizacji.

Termin: 12-14.11.2021 r.

Zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie: 87 566-24-99

Koszt rekolekcji: 1os – 470 zł/osoba / Pokój 2-osobowy – 410 zł/osoba

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 895796
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow