ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

I Komunia święta

Uroczystość I Komunii świętej w parafii przeżywamy w jedną z ostatnich niedziel maja – podczas Mszy św. o godz. 12.00.

W roku 2018 uroczystość I Komunii w parafii Wigry będzie miała miejsce 27.V o godzinie 12.00.

Przygotowanie dzieci do I Komunii św. następuje bezpośrednio w 3 klasie szkoły podstawowej podczas katechezy, na którą dzieci uczęszczają w szkole, oraz przez zaplanowane spotkania w kościele od września. W tym okresie dzieci oraz ich rodzice zobowiązani są w szczególny sposób do systematycznego udziału w niedzielnej Mszy św. oraz nabożeństwach.

Jeśli dziecko zostało ochrzczone w innej parafii należy obowiązkowo przedstawić świadectwo Chrztu.

Rodzicom i dzieciom życzymy dobrego i owocnego przygotowania do tego wielkiego wydarzenia, które pozwoli dzieciom w pełni uczestniczyć we Mszy św. W ramach przygotowań zachęcamy do wspólnej rodzinnej modlitwy, uczestniczenia we Mszy św. (w niedzielę i święta), poznawania i uczenia sie katechizmu.

Czytelnia - Sakrament Eucharystii

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;