Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
2022 Jesień - rekolekcje
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
1.XII nie odbędzie się spotkanie biblijne

1.XII nie odbędzie się spotkanie biblijne

Zbliża się termin (1.XII.20) kolejnego spotkania biblijnego w Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach. Pragniemy poinformować wszystkich uczestników, że to spotkanie w najbliższy wtorek nie odbędzie się ze względów zdrowotnych o. Jacka, który wszystkich serdecznie pozdrawia i dziękuje za wszelką życzliwość, szczególnie za dar modlitwy, dzięki której pomału dochodzi już do siebie.

Miejmy nadzieję, że styczniowe spotkanie biblijne odbędzie się bez żadnych już przeszkód. Polecamy Was opiece Matki Bożej Niepokalanej, życząc błogosławionego czasu adwentu i dobrego przygotowania na czas świąt.

Z darem modlitwy
Duszpasterze wigierscy

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00;
(X - V: 15:00); VI - IX: 19:00.

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 652176
  • Zakładki 28

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow