Prośby o modlitwę w czasie Nowenny do Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny,
które będą odczytane podczas nabożeństwa we czwartki o g. 18:00 oraz zostaną opublikowane w internetowej Księdze intencji na tej stronie.

Intencje, ktore zostaną odczytane, ale nie powinny być umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy, że wpisy są moderowane (maksymalna długość to 500 znaków) i będą się ukazywać z opóźnieniem,po przejrzeniu przez opiekuna strony.

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha

Dane zebrane w tym formularzu nie są nikomu przekazywane i przetwarzane są jedynie i wyłącznie w podstawowym zakresie zgodnym z celem działania tej strony - jako wpis Księgi Intencji. Strona publikuje nazwę użytkownikadatę wpisu oraz temat i treść intencji (maksymalnie 500 znaków).

Jeżeli tego warunku nie akceptujesz formularz nie prześle Twojej prośby o modlitwę.

Intencje, które chcesz polecić naszej modlitwie (i które zostaną odczytane podczas jednego z kolejnych czwartkowych nabozeństw) ale nie chcesz, aby zostały umieszczone na stronie, prosimy wysyłać na adres: nowenna@wigry.pro

Jeżeli chcesz usunąć wcześniej zamieszczony wpis - prosimy o wysłanie (z adresu e-mail podanego we wpisie) informacji, ze wskazaniem daty wpisu i nazwy użytkownika.

Magdalena: uwolnienie

Proszę o uwolnienie od zła, którego doświadczam od ludzi ze wspólnoty i proszę o opamiętanie i pokój. Proszę Jezu o szczęście i ułożenie swojego życia, wybranie odpowiedniej drogi i właściwych ludzi na tej drodze. Proszę o spotkanie właściwego mężczyzny

środa, 03 lipiec 2019
Maria: Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy z nowotworu

wtorek, 02 lipiec 2019
Zbyszek: prośba

O Boże Miłosierdzie dla Michała i osób bliskich

wtorek, 02 lipiec 2019
agnieszka: prośba

Najukochańsza Mateńko proszę wyproś dla mnie łaskę abym dobrze wypełniła swoje zadania, proszę o dary Ducha Św

poniedziałek, 24 czerwiec 2019
Anna: Proszę o uzdrowienie

Proszę o modlitwę o uzdrowienie,o siłe w walce z nowotworem trzustki dla Jana. Matko Boża otocz go i jego najbliższych swoją opieką

poniedziałek, 24 czerwiec 2019
Karolina: prośba o modlitwę

Matko Boża Niepokalana proszę o pojednanie Karoliny i Krzysztofa oraz o potrzebne łaski dla Karoliny, Krzysztofa i ks. Przemysława.

wtorek, 11 czerwiec 2019
Barbara: Prośba

Najukochańsza Mateńko z serca proszę Cię o cud uzdrowienia Grażynki

wtorek, 11 czerwiec 2019
alicja: intencja modlitewna

wtorek, 28 maj 2019
Renifer: Księga intencji

Matko Boża i Panie Jezu proszę Was o łaskę mocnej wiary, szczęśliwego życia zgodnego z przykazaniami Bożymi, bez żadnych nałogów, o zdrowie fizyczne i psychiczne oraz o zbawienie naszych dusz po śmierci dla mnie, dla męża, dla moich synów i synowych, dla wnuczki, dla brata i całej jego rodziny oraz sióstr męża z rodzinami. Proszę także o uleczenie mnie z choroby nowotworowej.

wtorek, 21 maj 2019
Barbara : Prośba o modlitwę

Matko Boża proszę o wstawiennictwo u Jezusa aby nasze nieszczęścia minęły. Błagam o błogosławieństwa dla mojej rodziny i uwolnienie nas od zniewoleń. Amen

poniedziałek, 20 maj 2019