JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

2016.05.22 - Uroczystość Przenajświętszej Trójcy

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej parafii jest to dzień Uroczystości I Komunii Św.. Podczas Mszy Św. o godz. 11:30 20 - dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa do swych serc. A przez najbliższy tydzień będą obchodzić biały tydzień, uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18:30, a w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 11:30.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu są sprawowane o godz. 9:00, 11:30 z procesją eucharystyczną i 18:30. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy na terenie klasztoru. I ołtarz (dawny refektarz) – Piertanie, II ołtarz (kaplica kanclerska) – Remieńkiń, III ołtarz (wieża zegarowa) – Stary Folwark, IV ołtarz (przy kościele) – Tartak.
  3. W tym roku uroczystość Bożego Ciała zbiega się ze świętem naszych mam. O naszych mamach w tym uroczystym dniu będziemy pamiętać w modlitwie.
  4. Nabożeństwa Majowe, w naszym kościele są odprawiane w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18:30, w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9:00. Zachęcamy również do wspólnych Nabożeństw Majowych w gronie rodziny, czy też w gronie mieszkańców poszczególnych miejscowości.
  5. W zakrystii są przyjmowane jeszcze przez tydzień zapisy dla parafian na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Te osoby, które dokonały takiego zapisu mogą już odebrać karty wstępu z miejscówkami.
  6. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 16:00.
  7. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30..
Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 i 12:00
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider