Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Wielkanoc na Wigrach

Wielkanoc na Wigrach

Jeśli chcą Państwo spędzić Święta Wielkiej Nocy w przyjemnej rodzinnej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku to Wigierskie Wzgórze jest właśnie tym miejscem, którego szukacie.

Fundacja WIGRY PRO zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach kulturalnych – gastronomicznych zakończonych wspólnym świętowaniem Zmartwychwstania Pańskiego.

  • W części warsztatowej zajmiemy się malowaniem pisanek metodą tradycyjną oraz wypiekiem i własnoręcznym zdobieniem bab i mazurków wielkanocnych. Ponadto będą mieli Państwo możliwość skomponowania własnego koszyka wielkanocnego ze święconą, z którym następnie będzie można udać się do kościoła i poświęcić znajdujący się w nim pokarm.
  • Natomiast w niedzielny poranek zachęcamy do świętowania Zmartwychwstania Pańskiego poprzez uczestnictwo w Mszy św. Rezurekcyjnej. Nie długo potem wspólnie zasiądziemy do śniadania wielkanocnego aby spożyć wcześniej przygotowane święconki. Takie śniadanie jest raz w roku i jest od wieków wpisane w tradycje tego miejsca.
  • Na zakończenie oferujemy możliwość zwiedzenia i zapoznania się z historią całego kompleksu poklasztornego oraz obejrzenia tematycznych pokoi kamedulskich znajdujących się w nowo odrestaurowanym Domu Królewskim.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 789 190 068

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 917732
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow