JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

2016.05.15 - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. W naszym Sanktuarium Diecezjalnym w Studzienicznej przypada doroczny odpust. Dziś ogólnopolska taca na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  2. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 16:00.
  3. Nabożeństwa Majowe, w naszym kościele są odprawiane w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18:30, w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9:00. Zachęcamy również do wspólnych Nabożeństw Majowych w gronie rodziny, czy też w gronie mieszkańców poszczególnych miejscowości.
  4. W dniu jutrzejszym obchodzimy w kościele Uroczystość NMP Matki Kościoła. Głównej Patronki Diecezji.
  5. W następną niedzielę będziemy przeżywali w parafii Uroczystość I Komunii Św.. Podczas Mszy św. o godz. 11:30 po raz pierwszy do swych serc przyjmie Pana Jezusa 20 dzieci.
  6. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed Uroczystością I Komunii Św. w piątek o godz. 17:00.
  7. Sprzątanie kościoła przed Uroczystością I Komunii Św. w czwartek o godz. 19:00.
  8. W zakrystii są przyjmowane zapisy dla parafian na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Wpłata wpisowa na koszty organizacyjne: osoby dorosłe - 50 zł., osoby do lat 15 – 30zł.. Przy zapisach należy zgłosić potrzebę zarezerwowania miejsca parkingowego. Takiego zapisu można również dokonać indywidualnie dokonując rejestracji po przez stronę w internecie: www.wigry.org lub www.wigry.pro.
  9. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider