Transmisje z Wigier: 24 i 31 maja

Parafialny kanał na youtube, gdzie są dostępne na bieżąco wszystkie zaplanowane transmisje: PARAFIA WIGRY

• 2020.05.24 - VII Niedziela Wielkanocy - Wniebowstąpienie Pańskie. Od | 15:00 | - Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta.
  • 2020.05.31 - Niedziela Zesłania Ducha Świetego - | 15:00 | - Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta.

Od czerwca, w związku ze zniesieniem limitu uczestników liturgii, transmitować będziemy tylko wybrane wydarzenia (rekolekcje, koncerty itp.) i uroczystości.

Ponieważ nadajemy ze świątyni, gdzie bezprzewodowe łącze internetowe ma słabe (czasem bardzo słabe) parametry, z góry przepraszamy za możliwe trudności techniczne.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;