ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

Życzenia na Boże Narodzenie 2019

A Ty, o Maryjo, Dziewico oczekiwania i spełnienia, która strzeżesz tajemnicy Narodzenia, spraw, abyśmy umieli rozpoznawać w Dzieciątku, które tulisz w ramionach, obiecanego Zbawcę, niosącego wszystkim nadzieję i pokój.

Razem z Tobą Go adorujemy i pełni nadziei wyznajemy: potrzebujemy Ciebie, Odkupicielu człowieka, który znasz oczekiwania i tęsknoty naszych serc. Przyjdź, Panie, i pozostań z nami! Niech radość Twojego narodzenia dotrze na krańce świata!” (św. Jan Paweł II)

Życzymy naszym Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask, a szczególnie radosnego pragnienia aby Słowo - które stało się Ciałem i zamieszkało między nami - przyjmować w każdej Eucharystii, gdy staje się dla nas Chlebem życia!

Błogosławionych i pełnych pokoju  Świąt Bożego Narodzenia i nadziei w Nowym Roku!

Wigierscy Duszpasterze!
Wigry, Boże Narodzenie 2019