JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

2015.07.19 - XVI Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

  1. Witamy bardzo serdecznie wszystkich pielgrzymów i wypoczywających na terenie klasztoru i naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i nabrania nowych sił duchowych.
  2. W dniu dzisiejszym ofiary składane po Mszy św. do puszek będą przeznaczone na fundusz Sióstr Karmelitanek Bosych z Ełku.
  3. W najbliższą środę 22 lipca w naszej parafii będziemy przeżywali Uroczystość Odpustową Św. Marii Magdaleny. Uroczystość ta jest nawiązaniem do pierwszego kościoła parafialnego, który za czasów Ojców Kamedułów znajdował się w pobliskim Magdalenowie i był pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny. Wizerunek Św. Marii Magdaleny znajduje się w zwieńczeniu ołtarza głównego w naszej świątyni. Msze św. w środę o godz. 11:30 i 18:30.
  4. W sobotę 25 lipca obchodzimy w Kościele Święto Św. Jakuba i Wspomnienie Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Msza św. w intencji kierowców i podróżujących o godz. 18:30, po Mszy św. o godz. 18:30 błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.
  5. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 7:00 i 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda, od 1 czerwca do 30 września - 18:30. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider