JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

2015.07.05 - XIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Witamy bardzo serdecznie wszystkich pielgrzymów i wypoczywających na terenie klasztoru i naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i nabrania nowych sił duchowych.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11:30 zapraszamy do dużej Galerii na katechezę „Problem niepłodności w małżeństwie, a metoda in vitro”.
  3. W dniu 13 lipca w poniedziałek będziemy gościli w naszej parafii Stypendystów Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Grupa będzie liczyć 700 osób. O godz. 17:00 będzie sprawowana uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Kard. Stanisława Ryłko, przewodniczącącego Papieskiej Rady ds. Świeckich, po Mszy św. odbędzie się agapa w ogrodach klasztornych. W związku z organizacją agapy zapraszam na spotkanie Radę Parafialną we wtorek po Mszy św. wieczornej do Małej Galerii. Członkowie Rady Parafialnej zwrócą się też do parafian o pomoc w przygotowaniach agapy, bardzo proszę o życzliwe potraktowanie ich próśb. Na ten cel dziś po Mszach św. zbieramy też ofiary do puszek. Kto nie będzie mógł się włączyć w organizację przyjęcia Stypendystów Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia może to uczynić w formie ofiary złożonej do puszki.
  4. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy kościoła. Można też wpłacić ofiarę na konto bankowe utworzone na remont kościoła. Nr. rachunku bankowego: Bank Spółdzielczy w Rutce Tartak 49 9367 0007 0010 0050 7349 0001.
  5. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda, od 1 czerwca do 30 września - 18:30. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider