Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
2022.08.21 - XXI Niedziela zwykła

2022.08.21 - XXI Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Witamy wszystkich Parafian i Gości życząc błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej, szczególnie na czas wakacji, nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej mszy św. Dzisiaj nasze Dożynki parafialne, dziękujemy Starostom Małgorzacie i Antoniemu Milewskim, wioskom za przygotowanie wieńców i koszy oraz wszystkim zaangażowanym w festynie, kiermaszu, loterii (wspieramy leczenie chorych dzieci z parafii: Szymona, Antosia i Zuzi). Zapraszamy na szanty wigierskie od godz. 14:00.
  2. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu odpustu, jarmarku, procesji, mieszkańcom za udostępnienie posesji na miejsca parkingowe oraz służbom porządkowym i mundurowym.
  3. W tym tygodniu: czwartek o 17:00 zapraszamy na wspólną adorację w intencji pokoju; oraz Nowennę do MB. W dniach 8-11/09 będziemy przeżywać w parafii peregrynację Figury św. Michała Archanioła z Gargano. To ważne wydarzenie, do którego przygotujemy się przez nowennę.
  4. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary składane na cele remontowe. Od ofiarodawców, których polecamy w nowennie do Matki Bożej, wpłynęło 200zł (wkład własny parafii ok. 80 000 zł na prace: część muru oporowego od strony płd., ołtarz Bożego Narodzenia, II etap ołtarza królewskiego). Za tydzień będzie u nas ks. Wojciech Szypulewski misjonarz z Boliwii, będzie można wesprzeć ofiarą.
  5. Zapraszamy do codziennej Adoracja NS w intencji pokoju na świecie oraz różaniec w języku polskim i ukraińskim o godz. 17:15 (w niedziele 18:15).
  6. W sobotę Nocne Zwiedzanie „Śladami Kamedułów” (zapisy w recepcji), a w kawiarni pod wieżą o 19:00 koncert kameralny zespołu Trio’Atre.
  7. Parafia Żyliny zaprasza na odpust w niedzielę 28/08 o godz. 11:00 (można dołączyć do pielgrzymki z Suwałk, szczegóły na plakacie). Ks. Józef Majewski organizuje pielgrzymkę z noclegiem do Częstochowy na Dożynki Ogólnopolskie z nawiedzeniem Sanktuarium w Toruniu i Licheniu 3-5/09, (koszt 300zł, zgłoszenia tel. 695811914). Dożynki Diecezjalne w Lipsku 3/09.
  8. Drodzy Pielgrzymi, Parafianie i Goście. W Domu Bożym obowiązuje godny ubiór. Uszanuj powagę tego świętego miejsca, zakryj ramiona, dekolt, kolana i plecy! Nie wchodź w stroju plażowym! Nie żuj gumy! Wyłącz telefon! Jeśli potrzebujesz okrycia – są dostępne w recepcji lub zakrystii za dobrowolną ofiarę, którą przeznaczymy na kwiaty do kościoła. Dziękujemy za zrozumienie.

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 895812
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow