Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

2017.10.08 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne

 1. Witamy serdecznie wszystkich gości na terenie klasztoru i naszej parafii. Życzymy dobrego odpoczynku i miłego pobytu.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do godz. 16.00.
 3. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.30 a nabożeństwa o godz. 18.00. Niedziela msza św. o godz. 9.00 i Suma o godz. 12.00. W Maćkowej Rudzie w niedzielę msza św. o 10.30.
 4. Ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w kościele. Puszka na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 5. Jest nowy kalendarz i można zamawiać intencje na przyszły rok.
 6. W piątek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie poprowadzą mieszkańcy Leszczewa.
 7. Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy w niedzielę o godz. 9.00 na mszę św. i prowadzenie różańca.
 8. Od dziś można składać podpisy w poparciu dla Akcji „Zatrzymaj Aborcję”. Potrzeba mieć ukończone 18 r. życia i podać swój PESEL.
 9. Dziś po mszy św. o godz. 12:00 koncert Uczniów i Nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Suwałkach. Za tydzień III Koncert Kameralny: Koncert Papieski LAUDATE DOMINUM. Szczegóły na plakatach.
 10. W sobotę Dzień Edukacji, módlmy się za nauczycieli, wychowawców, katechetów.
 11. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary na Kościół i Klasztor. Od Ofiarodawców wpłynęło 270 zł.
 12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Leszczewa. Kolejne sprzątanie w piątek 20.X prosimy mieszkańców Rosochatego Rogu.
 13. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek wypominkowych i koniecznie wpisywanie swojej miejscowości.
 14. Dbajmy o porządek na cmentarzu i przy kontenerze na śmieci. Zbliżają się uroczystości Wszystkich Świętych, będzie dużo gości. Pojawia się wiele śmieci nie pochodzących z cmentarza dlatego padła propozycja założenia monitoringu. Do sprzątania cmentarza 30.X prosimy mieszkańców Ryżówki i Tartaku.
 15. W sobotę 21.X odbędzie się w Ełku Stacja Dorosłych Kongresu Misyjnego Diecezji Ełckiej, w którym mają uczestniczyć delegacje z całej diecezji. Ks. Biskup zaprasza wiernych, wspólnoty kościelne. Zapraszamy chętnych do zgłaszaniu się w zakrystii. Szczegółowy program w gablocie i na stronie.
 16. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, które posiadają ciekawe artykuły. Mamy tygodnik Niedziela. oraz Idziemy, miesięcznik: Różaniec, Tak Rodzinie, Miłujcie się dla młodzieży, Anioł Stróż dla dzieci.
 17. Dzieci ze SP otrzymują „Ziarna” – barwne karteczki z fragmentami Ewangelii na każdą niedzielę roku oraz ciekawymi zadaniami, rebusami, krzyżówkami nawiązującymi do zdarzeń biblijnych. Rozwiązania przynosić na następną niedzielę.
 18. Trwają prace remontowe przy naszej świątyni. Polecajmy w naszych modlitwach to dobre dzieło Boże, prosząc w intencji szczególnie pracowników i bezpieczeństwa wykonywanych prac.
 19. Ze względu na remont Kaplicy Kanclerskiej nie będzie czynna Biblioteka i Apartamenty Papieskie. Msza św. w pierwsze soboty będzie odprawiana w kościele.
 20. Kalendarz na 2018 rok o Wigrach do nabycia w recepcji.
 21. W zakrystii można zakupić Modlitewnik i w ten sposób wesprzeć Dom Samotnej Matki w Ełku. Jest  także do nabycia album „Maryjo, bądź nam Przewodniczką w wierze!” z okazji 25-lecia Diecezji Ełckiej, przedstawiający Peregrynację Obrazu MB Jasnogórskiej Diecezji Ełckiej. Album jest w cenie 65zł. Zostały jeszcze książki ks. dr Ryszarda Sawickiego o św. Stanisławie Papczyńskim „Ocalony-Ocala”.
 22. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w kościele, a także w domach. W niedzielę różaniec po mszy św. o godz. 9.00 a w tygodniu o godz. 18.00 prowadzony będzie przez:PORZĄDEK NABOŻEŃSTW RÓŻAŃCOWYCH

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

 • Odsłon artykułów 917680
 • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow