Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

2016.01.10 - Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia parafialne:

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Kościele Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Bożego Narodzenia.
  2. W Kaplicy Adoracji w Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu w dniu dzisiejszym do godz. 15:00.
  3. W dniu dzisiejszym zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. po Mszy św. o godz. 11:30 do Dużej Galerii.
  4. W naszej parafii trwa czas odwiedzin duszpasterskich – kolęda .Pamiętajmy, że chrześcijanin przyjmujący kolędującego kapłana daje świadectwo swojej przynależności do Kościoła. Przeżywajmy te odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości , w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. A pozostawione kolędowe błogosławieństwo niech chroni nasze domy, rodziny i umacnia nas na drodze chrześcijańskiego życia. Prosimy o przygotowanie fragmentu Pisma Świętego, który zostanie odczytany podczas modlitwy na początku kolędy. Będziemy również bardzo wdzięczni za przewodników na kolędzie w poszczególnych miejscowościach. Składam serdeczne podziękowanie za składane ofiary na kolędę i na fundusz remontowy kościoła. Bardzo proszę aby określać też ofiarę składaną na remont kościoła.
  5. Program kolędy publikowany jest w biuletynie i na stronie parafialnej w internecie.

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 895810
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow