ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

2017.12.24 - IV Niedziela Adwentu

Ogłoszenia parafialne

1. Dziś IV Niedziela Adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zachowania tradycji powstrzymania się od spożywania potraw mięsnych. Wieczorem zapraszamy na Pasterkę w Maćkowej Rudzie o godz. 22.00 a w Wigrach o godz. 24.00 (pół godziny przed Pasterką wspólne śpiewanie kolęd). Zadbajmy o najbliższych i sąsiadów by w tym dniu nikt nie był sam. Pamiętajmy też o zmarłych.
  2. 25.XII – Msze św. o godz. 9:00 i 12.00. Nie ma Mszy św. w Maćkowej Rudzie o 10.30
  3. 26.XII – Msze św. jak w każdą niedzielę – ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.
  4. 29.XII – w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. 31.XII – Niedziela Świętej Rodziny i zakończenie roku – dodatkowa Msza św. o g. 17:00. Przed Mszą św., o 16.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne i zakończenie adoracji błogosławieństwem Najśw. Sakramentem.
  6. Dziękujemy mieszkańcom Starego Folwarku za sprzątanie kościoła. Dziękujemy także wszystkim, którzy pomagali dekorować świątynię, zadbali o choinki i żłóbek, którzy dbają o czystość ołtarzy, bielizny kielichowej (Rodzinie Tarasiewicz, Huszcza, Chałko, Stankiewicz, Krzysztofowi Milewskiemu, Pracownikom Fundacji i pozostałym).
  7. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary na kościół i klasztor. Od Ofiarodawców wpłynęło 350 zł. Ofiary na ogrzewanie ławek: tydzień temu zebrano 2650 zł.
  8. Po nowym roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską i młodzież naszej szkoły przejdzie z kolędowaniem misyjnym.
Tags:

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;