ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

2015.03.01 - II Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy przez okres Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 18:00.
  3. Na nabożeństwo Gorzkich Żali zapraszamy w każdą niedzielę WP po Mszy św. o godz. 9:00.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek księża odwiedzą chorych od godz. 9:00. W sobotę o godz. 8:30 Msza św. w Kaplicy Apartamentów Papieskich.
  5. W czwartek 5 marca po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w Małej Galerii.
  6. Za tydzień 8 marca po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych pt: „Fałszywe i prawdziwe formy przeżywania Wielkiego Postu”. Spotkanie odbędzie się w Małej Galerii.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 13 do 15 marca. Poprowadzi je Ks. Maciej Gilewski z Ełku.
  8. Młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania udzieli Ks. Bp Jerzy Mazur w dniu 2 czerwca 2015 r. o godz. 18:30.
Tags:

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;