JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

2017.11.26 - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - XXXIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

 1. Witamy serdecznie wszystkich gości na terenie klasztoru i naszej parafii. Życzymy dobrego odpoczynku i miłego pobytu.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do godz. 16.00.
 3. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - ostatnia niedziela roku liturgicznego. W tym dniu odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana (informacje).
 4. Szkolne Koło Caritas w Starym Folwarku organizuje zbiórkę zabawek (pluszaki, gry, książki itp.) do paczek z okazji św. Mikołaja dla dzieci z naszej parafii. Można je zostawiać w: bibliotece, punkcie przedszkolnym, zerówce i w szkole lub w kościele, do końca listopada. Zachęcamy wszystkich dobrodziejów i sponsorów do wsparcia tej akcji.
 5. Ofiary dziś składane do puszek przeznaczone będą na mikołajowe prezenty dla dzieci z naszej parafii. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby WSD w Ełku.
 6. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary na Kościół i Klasztor. Od Ofiarodawców wpłynęło 100 zł.
 7. 1.XII I piątek miesiąca: odwiedziny chorych i wieczorem o 18:00 nabożeństwo eucharystyczne i możliwość spowiedzi.
 8. 2.XII to pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o 8:30 w kaplicy a potem wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do mszy św. wieczornej.
 9. Wszystkich członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zapraszamy do udziału w inauguracji nowego roku modlitwy. Rejon suwalski spotyka się 2.XII.2017 r. o 10:00 w kościele św. Aleksandra w Suwałkach.
 10. 3.XII rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i czas Adwentu – oczekiwania na przyjście Chrystusa Pana. Msza św. poranna w czasie Adwentu czyli Roraty, w naszym kościele w tygodniu o 7:15. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie we środy i w soboty. Zachęcamy dzieci do przygotowania lampionów. Więcej informacji podamy za tydzień.
 11. Rekolekcje adwentowe przeżywać będziemy od Uroczystości odpustowej Niepokalanego Poczęcia 8.XII do niedzieli 10.XII. Poprowadzi je ks. dr Dariusz Zalewski, proboszcz parafii błog. Karoliny Kózkówny w Ełku i wykładowca Seminarium Duchownego. Msze św. w piątek i w sobotę: 9:00, 12:00, 18:30. W Maćkowej Rudzie w sobotę o 16:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo na czas rekolekcji.
 12. 3.XII o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, które posiadają ciekawe artykuły. Mamy tygodnik Niedziela oraz Idziemy, miesięczniki: Martyria, Różaniec, Tak Rodzinie, Miłujcie się dla młodzieży, Anioł Stróż dla dzieci.
Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider