Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

Konferencja online: Klasztor w Wigrach jako spuścizna kulturowa Zakonu Kamedułów

TRANSMISJA W JEZYKU ANGIELSKIM

TRANSMISJA W JĘZYKU POLSKIM – FACEBOOK https://www.facebook.com/Pokamedulski.Klasztor.w.Wigrach/videos/2823798144549192/

W imieniu Fundacji WIGRY PRO mam przyjemność zaprosić na konferencję podsumowującą projekt pt. „Klasztor w Wigrach jako spuścizna kulturowa Zakonu Kamedułów” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania 8.1 Oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020.

Jednocześnie mając na względzie wprowadzone od 20 marca br. obostrzenia i rozszerzone zasady bezpieczeństwa z uwagi na dynamiczny wzrost nowych zachorowań jesteśmy zmuszeniu do przeprowadzenia konferencji jedynie w formie zdalnej.

W związku z powyższym informujemy, iż Konferencja odbędzie się transmisją online w dniu 29.03.2021 o godz. 10:00 na platformach Facebooka i Youtuba w języku polskim i w języku angielskim dla zaproszonych gości z zagranicy.

Zapraszamy do czynnego udziału w Konferencji.

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 917681
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow