Konferencja online: Klasztor w Wigrach jako spuścizna kulturowa Zakonu Kamedułów

TRANSMISJA W JEZYKU ANGIELSKIM

TRANSMISJA W JĘZYKU POLSKIM – FACEBOOK https://www.facebook.com/Pokamedulski.Klasztor.w.Wigrach/videos/2823798144549192/

W imieniu Fundacji WIGRY PRO mam przyjemność zaprosić na konferencję podsumowującą projekt pt. „Klasztor w Wigrach jako spuścizna kulturowa Zakonu Kamedułów” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania 8.1 Oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020.

Jednocześnie mając na względzie wprowadzone od 20 marca br. obostrzenia i rozszerzone zasady bezpieczeństwa z uwagi na dynamiczny wzrost nowych zachorowań jesteśmy zmuszeniu do przeprowadzenia konferencji jedynie w formie zdalnej.

W związku z powyższym informujemy, iż Konferencja odbędzie się transmisją online w dniu 29.03.2021 o godz. 10:00 na platformach Facebooka i Youtuba w języku polskim i w języku angielskim dla zaproszonych gości z zagranicy.

Zapraszamy do czynnego udziału w Konferencji.