Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Koncert zespołu "Zdążyć przed północą"

Koncert zespołu "Zdążyć przed północą"

Zespół Zdążyć przed Północą w programie - "Krajobraz słów"

Zespół "Zdążyć przed Północą" powstał w 2014 roku jako formacja związana z nurtem twórczości poetyckiej i lirycznej. Jest to silny emocjonalnie przekaz muzyki poetycko-folkowej. Dorobe artystyczny grupy to album „Światło”, który ukazał się w październiku 2015 r. oraz płyta "Słowa" mająca swoją oficjalną premierę 21 stycznia 2017 r. Oba wydawnictwa były obszernie prezentowane na antenie Polskiego Radia m. in. w audycji radiowej - Baza Ludzi z Mgły Radia Rzeszów oraz w lokalnych audycjach radiowych - w tym w Radio Malbork.

Na rozpoczęcie kolejnego sezonu koncertowego w styczniu 2018 r. zespół Zdążyć przed Północą zagrał koncert pod patronatem Radia Gdańsk (transmitowany na żywo) w studiu koncertowym im. Janusza Hajduna, inaugurując tym samym nowy sezon koncertowy.

Propozycja zespołu obejmuje spójny i jednolity program artystyczny pt. "Krajobraz słów". Świetne i mądre teksty traktujące o życiu, będące jego afirmacją, niosą ze sobą pozytywną energię, dzięki temu znakomicie wtapiają się w muzykę która prezentowana jest przez zespół. Twórczość „Zdążyć przed Północą”, skłania do refleksji, może wzruszyć i poruszyć, czego dowodem są liczne komentarze słuchaczy i reakcja publiczności. Repertuar i stylistyka artystycznego przekazu zespołu dotykają spraw uniwersalnych. Dzięki temu twórczość ta skierowana może być do szerokiego grona odbiorców. W prezentowanym programie "Krajobraz słów" prócz autorskich tekstów wykorzystywana jest ponadczasowa poezja Karola Wojtyły.

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00;
(X - V: 15:00); VI - IX: 19:00.

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

Z galerii (2)

Z galerii (3)

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow