Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
417802439_878714620926703_1943220063134039531_n.jpg
previous arrow
next arrow

Wilno: spotkanie młodzieży z papieżem Franciszkiem

Już we wrześniu Ojciec Święty Franciszek odwiedzi Kraje Bałtyckie. Podczas pobytu na Litwie spotka się także z młodzieżą.

22 września po południu planowane jest spotkanie papieża z młodzieżą, na placu katedralnym w Wilnie, w samym centrum miasta. Organizatorzy przygotowują ok. 20 tys. miejsc na placu a pozostałe w sektorach przed telebimami znajdującymi w Alei Giedymina jak i w innych dalszych miejscach.

Spotkaniu z młodzieżą towarzyszyć będzie słynny obraz Jezusa Miłosiernego, który zostanie przyniesiony z pobliskiego sanktuarium Bożego Miłosierdzia w kościele św. Trójcy. Jest to oryginalny obraz namalowany w Wilnie przez Eugeniusza Kazimirowskiego w 1934 r. wedle wskazań s. Faustyny. To właśnie w Wilnie miały miejsce niemal wszystkie objawienia s. Faustyny i to tutaj został napisany „Dzienniczek”. My również chcemy być częścią tego spotkania! Mamy wyjątkową okazję aby spotkać się i modlić wraz z Następcą Świętego Piotra.

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu do Wilna! Odbędzie się on 22 września.  Wyjazd w godzinach porannych. Powrót przewidziany jest po zakończeniu spotkania.  Koszt przejazdu autokarem to 50 zł. Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyjmujemy do końca sierpnia.

Autokar wyrusza z Ełku.  Zapraszamy młodych również z poza Ełku do uczestnictwa w pielgrzymce. Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA! Wszystkie grupy, które zbiorą się na wyjazd poza Ełkiem mają OBOWIĄZEK zgłoszenia do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży.

Do zobaczenia w Wilnie!

Wilno z Franciszkiem 768x1086

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; X-V: 15:00(VI-IX: 19:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 827678
  • Zakładki 25

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow