Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Spotkania dzieci u Matki Bożej w Studzienicznej 19.V.2018
foto: diecezja.elk.pl

Spotkania dzieci u Matki Bożej w Studzienicznej 19.V.2018

W Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (19 maja – sobota), w Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej będziemy przeżywać kolejne Spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, transmitowane przez Radio Maryja i Telewizję „Trwam” pod hasłem Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym. Na to spotkanie Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jerzy Mazur, Biskup Ełcki i Ks. Arkadiusz Pietuszewski, kustosz Sanktuarium zapraszają dzieci Diecezji Ełckiej, a szczególnie Podwórkowe Kółka Różańcowe Dzieci, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe oraz dzieci ze Szkolnych Kół Caritas i Misyjnych.

W tym roku każda z przybywających grup Matce Bożej przywozi szczególny dar:

  • Dzieci z Podwórkowych Kółek Różańcowych – przywożą serca z różańcem oraz wypisanymi intencjami, w których się modlą. Waszym skarbem jest różaniec i niech ten dar będzie tego wyrazem.
  • Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe – przywożą serca z napisem „Żyje we mnie Chrystus” oraz za co dziękują i o co proszą. Niech będzie to wyrazem przyjęcia do waszych serc Chrystusa. Przez Sakrament I Komunii Świętej stałyście się żywą monstrancją.
  • Dzieci ze Szkolnych Kół Caritas oraz Kół Misyjnych – przywożą serca z wypisanymi uczynkami miłosierdzia. Niech będą one wyrazem waszych działań na rzecz najbardziej potrzebujących.

Organizując wyjazd opiekunowie niech zadbają, aby dzieci miały przygotowane swoje dary duchowe. Program spotkania w Studzienicznej rozpoczyna się już o godzinie 10.00. Natomiast o godzinie 12.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego z udziałem dzieci, transmitowana przez Telewizję Trwam.

Bardzo prosimy o zgłaszanie poszczególnych grup dzieci do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego (tel.: 87-621-68-14 lub kom.: 501-142-057), gdyż w czasie transmisji przed Mszą św. wszystkie grupy zostaną przywitane przez ojca redemptorystę. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 maja 2018 r.

Ks. Jacek Uchan
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 887501
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow