Zdjęcie lotnicze
JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
Wnętrze kościoła
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow

I Kongres Różańcowy - zaproszenie do Krasnegoboru

I KR DE Logo

Zaproszenie do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Krasnymborze - Stacja dorosłych I Kongresu Różańcowego Diecezji Ełckiej

Rok 2022 w naszej Diecezji Ełckiej jest rokiem I Kongresu Różańcowego. Dziękujemy za 30 lat istnienia Diecezji Ełckiej. W dniu 28 maja (w sobotę) w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Krasnymborze przeżywać będziemy Stację Dorosłych I Kongresu Różańcowego DE. Przygotowany jest ciekawy program, którego centralnym wydarzeniem będzie Msza Św. pod przewodnictwem Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura SVD o godz. 12.00.

Do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Krasnymborze na dzień 28 maja zapraszam w imieniu swoim, całej wspólnoty parafialnej oraz w imieniu Biskupa Ełckiego każdą Maryjną Wspólnotę: wszystkie Koła Różańcowe, Róże Różańcowe, osoby indywidualne i grupy zorganizowane -  osoby wszystkich stanów i zawodów.

U stóp Różańcowej Matki Krasnoborskiej, przy Jej Cudownym Wizerunku modlić się będziemy za nasze rodziny, parafie, naszą diecezję; o pokój w umęczonej wojną Ukrainie i o pokój w Ojczyźnie naszej i w naszych domach.

Matka Boża Królowa Różańca Świętego oczekuje w Krasnymborze. Zaczynamy o godz. 9.00. Do zobaczenia 28 maja 2022 r. Niech nie zabraknie nikogo, kto kocha Najświętszą Maryję Pannę i komu drogi jest Różaniec!!

Ks. Dariusz Rogiński 
Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Krasnymborze

Krasnybór, dnia 06.05.2022r.

Podobne wpisy...

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; VI-IX: 19:00(X-V: 15:00)

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

WSZYSTKIE NABOŻEŃSTWA

..ciut statystyki..

  • Odsłon artykułów 895662
  • Zakładki 27

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze

 

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

mb.jpg
Shadow