JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

Kurs kamerzystów i fotografów – Edycja 2018

W związku z dużym zainteresowaniem fotografów i kamerzystów zdobyciem certyfikatów upoważniającym do dokumentalizacji fotograficzno-filmowej podczas ceremonii kościelnych w diecezji ełckiej Centrum Oświatowo Dydaktyczne i Wydział Duszpasterstwa Ogólnego zapraszają na warsztaty. Zajęcia z zakresu: „Fotograf i kamerzysta w zgromadzeniu liturgicznym” będą odbywały się podczas dwóch sobót 17 lutego i 3 marca 2018 r. o godzinie 10.00. Warsztaty będą przeprowadzone w Sali Konferencyjnej w budynku Kurii Biskupiej w Ełku. Cykl spotkań zakończy się egzaminem i wręczeniem certyfikatów.

Koszt udziału w zajęciach (wraz z materiałami dydaktycznymi) wynosi 200 zł.

Zgłoszenia proszę kierować pod adres Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 87–621-68-14 lub Centrum Oświatowo Dydaktycznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 87- 621-68-37.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

s. Blanka Szymańska OSB
dyrektor COD EŁK


Kandydatom na kurs i wszystkim fotografującym w kościołach przypominamy Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego dotyczące fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgii, które nadal wszystkich OBOWIĄZUJĄ!

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider