JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

Caritas Diecezji Ełckiej zaprasza do udziału w programie praktycznej edukacji ekologicznej „mistrzostwa natury”!

Uwaga nowy nabór uczestników!

Szanowni Państwo,

dostosowując się do wymogów czasów i prawa ogłaszamy, że wznawiamy nabory do programu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy do udziału dzieci ze szkół podstawowych wraz z rodzicami. Przyjmować będziemy uczestników stosując zasadę 1 dziecko + rodzic, 2 dzieci + rodzic, 3, 4 lub 5 dzieci + rodzic. Wymogiem formalnym jest, aby dziecko uczęszczało do szkoły podstawowej. Nabór do programu jest otwarty dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.

Udział w programie polega na 5 dniowym pobycie w Pokamedulskim Klasztorze na Wigrach, bezpłatnym, z pełnym całodziennym wyżywieniem i noclegiem oraz 7 godzinnym każdego dnia programem edukacyjnym. Bezpłatny transport z Ełku. Program dostosowany będzie do pracy w grupach rodzinnych z edukatorem i w podziale na grupy 12 osobowe w sali. Stosować będziemy reżim sanitarny, praca na sprzęcie i pomocach wyłącznie w jednorazowych rękawiczkach, a na terenie hotelu wszędzie znajdują się punkty do dezynfekcji. Chcemy aby grupy ruszyły od połowy czerwca, musimy jednakże czekać na zgodę na zmiany w zasadach programu udzieloną przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Prosimy o zgłaszanie się na listę uczestników wraz ze wskazaniem preferowanego terminu, chętni otrzymają do wypełnienia formularz uczestnictwa i potwierdzenie terminu.

Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela Paulina Markowska, Caritas Diecezji Ełckiej, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 509546270.

Planowane terminy warsztatów:

  1. 13-17 czerwca 2020
  2. 25-29 czerwca 2020
  3. 30 czerwca – 04 lipca 2020
  4. 06-10 lipca 2020
  5. 11-15 lipca 2020
  6. 20-24 lipca 2020
  7. 03-07 sierpnia2020

Organizator:

CARITAS 1Dofinansowano

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 (ADWENT: 7:00) i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

EremWigierski

Nasz profil na twitterze


Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Oficjalny profil na facebook.

Shadow
Slider