ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

Kolędnicy Misyjni 2019 w naszej parafii

KOLĘDNICY MISYJNI 2019-2020 DZIECIOM W AMAZONII

Po raz kolejny w okresie Bożego Narodzenia do drzwi naszych domów zapukają Kolędnicy Misyjni z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.

W dniach 4 i 5 stycznia 2020 roku kolędnicy misyjni ze Szkolnego koła Caritas przy Szkole Podstawowej w Starym Folwarku chodząc od domu do domu, będą przedstawiać scenkę kolędniczą, w której opowiedzą o radości Bożego Narodzenia i marzeniach dzieci w Amazonii, kwestując przy tym na ich rzecz. 4 stycznia odwiedzimy mieszkańców Piertań, 5 stycznia mieszkańców Remieńkinia, a 6 stycznia kościół w Wigrach.

Przyjmijmy zatem kolędników misyjnych z otwartością i czułością, wysłuchajmy z uwagą przygotowanej przez nich scenki i zaśpiewajmy wraz z nimi kolędę ufną jak modlitwa. A kto może, niech z serca złoży mały datek.

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;