ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ

Życzenia na Boże Narodzenie 2018

"Chrystus jest naszym pokojem. On, który obie części ludzkości uczynił jednością" (por. Ef 2,14)

"Bracia i Siostry, którzy mnie słuchacie, otwórzcie serca na to orędzie pokoju; otwórzcie je Chrystusowi, Synowi Dziewicy Maryi, Temu, który stał się ‘naszym pokojem’!

Otwórzcie je Temu, który niczego nam nie ujmuje z wyjątkiem grzechu, a daje nam w zamian pełnię człowieczeństwa i radości.

Ty zaś, uwielbione Dziecię z Betlejem, przynoś pokój każdej rodzinie i miastu, każdemu narodowi i kontynentowi. Przyjdź, Boże, któryś stał się człowiekiem! Przyjdź, aby stać się sercem świata odnowionego w miłości! Przyjdź zwłaszcza tam, gdzie są zagrożone losy ludzkości!

Przyjdź, nie zwlekaj! Ty jesteś ‘naszym pokojem’.” (św. Jan Paweł II)

Życzymy naszym Parafianom i Gościom otwarcia serca i przyjęcia - z wiarą i nadzieją - Miłości objawionej w Bożym Synu.
Błogosławionych i pełnych pokoju Świąt Bożego Narodzenia!

Wigierscy Duszpasterze

NIEDZIELA: 9:00 12:00; 15:00!;