JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
previous arrow
next arrow
Slider

Diecezja Ełcka

W Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, 8 września, już tradycyjnie diecezja ełcka będzie dziękowała Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami tegorocznej uroczystości są trzy parafie w Gołdapi: pw. NMP Matki Kościoła, pw. św. Józefa Robotnika, pw. św. Leona Wielkiego, Urząd Miasta Gołdap oraz Ełcka Kuria Diecezjalna. Dożynkom towarzyszy hasło: „Z Maryją, Oblubienicą Ducha Świętego, dziękujemy za plony”. Uroczystej liturgii będzie przewodniczył bp Jerzy Mazur, Biskup Ełcki.

Już we wrześniu Ojciec Święty Franciszek odwiedzi Kraje Bałtyckie. Podczas pobytu na Litwie spotka się także z młodzieżą.

22 września po południu planowane jest spotkanie papieża z młodzieżą, na placu katedralnym w Wilnie, w samym centrum miasta. Organizatorzy przygotowują ok. 20 tys. miejsc na placu a pozostałe w sektorach przed telebimami znajdującymi w Alei Giedymina jak i w innych dalszych miejscach.

Kalendarium

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 i 12:00
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja
WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

FACEBOOK

Oficjalny profil Klasztoru w Wigrach na portalu społecznościowy Facebook.
Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco.

Shadow
Slider