Uroczystość I Komunii świętej w parafii przeżywamy w jedną z ostatnich niedziel maja – podczas Mszy św. o godz. 12.00.

W roku 2018 uroczystość I Komunii w parafii Wigry będzie miała miejsce 27.V o godzinie 12.00.

Przygotowanie dzieci do I Komunii św. następuje bezpośrednio w 3 klasie szkoły podstawowej podczas katechezy, na którą dzieci uczęszczają w szkole, oraz przez zaplanowane spotkania w kościele od września. W tym okresie dzieci oraz ich rodzice zobowiązani są w szczególny sposób do systematycznego udziału w niedzielnej Mszy św. oraz nabożeństwach.

Czytelnia - Sakrament Eucharystii

Niedziela: 9:00 i 12:00

W tygodniu: 7:30 i 18:30.

Odwiedziło nas:

W tygodniu 314

W miesiącu 3793

Wszystkich wejść 23752

Broszura informacyjna parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.