JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

arrow

Ze strony www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda/

Głosowanie na pracownię Orange w Maćkowej Rudzie!

"Projekt zakłada stworzenie w miejscowości Maćkowa Ruda, położonej nad rzeką Czarną Hańczą, multimedialnej pracowni dla dzieciaków, w której będą realizowane projekty lokalne związane z ochroną przyrody, tradycją, muzyką i kuchnią regionu. Wszystko przy wykorzystaniu technologii. We wsi oraz okolicznych miejscowościach położonych nad rzeką nie ma już szkół. Nie ma miejsc, w których dzieci mogłyby się integrować, rozwijać i zdobywać umiejętności, które rozbudzą pasję, przydadzą się w pracy. Dlatego dla naszej społeczności pracownia będzie centrum spotkań, pomysłów i rozwoju.

Głosować trzeba codziennie, raz dziennie od dziś do 20.10. Konkurencja jest mocna. Musimy zdobyć ok. 40 tys. głosów. Bez szerokiego poparcia, będzie to nieosiągalne." (z fb projektu)

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda.

Głosujemy tutaj: pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,178,mackowa-ruda.html.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Msze św. niedzielne:

w kościele parafialnym o godz. 9:00 i 12:00;
10:30 - Maćkowa Ruda;
od 1.VI do 30.IX - dodatkowa Msza św. w kościele o godz. 19:00.

Msze św. w tygodniu:

poniedziałek - sobota: o godz. 7:30 i 18:30.

Msze św. w Apartamentach Papieskich w Wigrach:

każda I sobota miesiąca o godz. 8:30.

Uwaga! w związku z remontem budynku, Apartamenty Papieskie aktualnie są niedostępne dla zwiedzających.
W tym czasie Msza św. w I sobotę miesiąca w kościele o 8:30.

Odpust Parafialny 15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:
Msze św. o godz. 9:00, 11:00, 13:00, 18:30

Nabożeństwa:

Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP:  czwartek o godz. 18:00.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w okresie Wielkiego Postu w każdy piatek o godz. 18:00.

Nabożeństwo Gorzkich Żali: w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o godz 9:00.

Można zamówić intencję Mszy św. i wpisać prośby lub podziękowania do Nowenny pisząc email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ofiarę można wpłacić na numer konta:
PARAFIA RZYM-KAT PW NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP W WIGRACH,
WIGRY 11, 16-402 SUWAŁKI

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

Porządek mszy św. (od 1.10.2017)

Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
W tygodniu: 7:30 i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.