Czerwcowe koncerty

Zapraszamy w kolejne niedziele czerwca po mszy św. o 12:00.

3.VI – koncert wykonany przez PSM w Suwałkach pt. Naszym kochanym Mamom i Tatom, pod dyrygenturą Grzegorza Bogdana. W programie: A. Vivaldi - Koncert g - moll na fagot, zespół smyczkowy i klawesyn, utwory instrumentalne i chóralne. Wykonawcy: Dominika Sala - skrzypce, Krzysztof Brzezicki - fagot, Zespół barokowy PSM I i II stopnia w Suwałkach (Dominika Sala - I skrzypce, Agata Korsak - II skrzypce, Marta Sawicka - altówka, Aleksandra Rosol - wiolonczela), Chór dziecięcy "Vivat e canto" PSM I i II stopnia w Suwałkach, Karolina Zwiewka - fortepian.

10.VI – rocznica pobytu św. Jana Pawła II, Zespół „Ocean Życia” przedstawi inscenizację poetycko-muzyczną poświęconą pamięci Jana Pawła II pt. "Totus Tuus";

16-17.VIKamedulskie Wigry z nagraniem płyty z muzyką organowo-kameralną;

24.VIKlasycznie nad Wigrami, Orkiestra Kameralna PSM w Suwałkach

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO