Wydarzenia 12-13 maja włączone są w obchody jubileuszu 350-lecia przybycia kamedułów nad Wigry

12 maja 2018 (sobota)

„Kajakiem w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo”

( pobierz program I Dnia Aktywnej Majówki )

8:30 - oficjalne otwarcie Aktywnej Majówki nad Wigrami (scena przy tawernie, Klasztor Pokamedulski w Wigrach),

9:00 - start Wigierskiego Maratonu Kajakowego (na 52 km - meta: Rygol i 30 km meta: Frącki) (przystań kamedulska); wydarzenie w ramach cyklu maratonów Canoa Cup 2018; rekrutacja zawodników na podstawie wcześniejszych zgłoszeń do SOT (zob. plakat imprezy)

Logo Jubileuszu 350-lecia przybycia Kamedułów na Wigry

1. Dziś V Niedziela Wielkanocy, dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego oraz ogólnopolska niedziela modlitw za kierowców. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12:00 w ramach Jubileuszu 350-lecia przybycia Kamedułów nad Wigry dla naszych parafian i gości będzie zwiedzanie klasztoru.
  2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 11:00 w salce na plebani.

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO