JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

arrow

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. W naszym Sanktuarium Diecezjalnym w Studzienicznej przypada doroczny odpust. Dziś ogólnopolska taca na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
2. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 16:00.
3. Nabożeństwa Majowe, w naszym kościele są odprawiane w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18:30, w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9:00. Zachęcamy również do wspólnych Nabożeństw Majowych w gronie rodziny, czy też w gronie mieszkańców poszczególnych miejscowości.
4. W dniu jutrzejszym obchodzimy w kościele Uroczystość NMP Matki Kościoła. Głównej Patronki Diecezji.
5. W następną niedzielę będziemy przeżywali w parafii Uroczystość I Komunii Św.. Podczas Mszy św. o godz. 11:30 po raz pierwszy do swych serc przyjmie Pana Jezusa 20 dzieci.
6. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed Uroczystością I Komunii Św. w piątek o godz. 17:00.
7. Sprzątanie kościoła przed Uroczystością I Komunii Św. w czwartek o godz. 19:00.
8. W zakrystii są przyjmowane zapisy dla parafian na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Wpłata wpisowa na koszty organizacyjne: osoby dorosłe - 50 zł., osoby do lat 15 – 30zł.. Przy zapisach należy zgłosić potrzebę zarezerwowania miejsca parkingowego. Takiego zapisu można również dokonać indywidualnie dokonując rejestracji po przez stronę w internecie: www.wigry.org lub www.wigry.pro .
9. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30..

Odwiedziało nas:

W tygodniu 79