JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W dniu dzisiejszym VI Niedziela Wielkanocy. Ofiary składane do puszek po Mszach Św. są przeznaczone na Zakon Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
2. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 16:00.
3. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, w naszym kościele będą odprawiane w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18:30, w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9:00. Zachęcamy również do wspólnych Nabożeństw Majowych w gronie rodziny, czy też w gronie mieszkańców poszczególnych miejscowości.
4. We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w kościele o godz. 9:00, 11:30 i 18:30.
5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9:00. W sobotę Msza św. o godz. 8:30 w kaplicy Apartamentów Papieskich, następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji w kosciele.,
6. Poniedziałek, wtorek i środa przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, są – dniami krzyżowymi modlitw o urodzaje.
7. W zakrystii są przyjmowane zapisy dla parafian na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Wpłata wpisowa na koszty organizacyjne: osoby dorosłe - 50 zł., osoby do lat 15 – 30zł.. Przy zapisach należy zgłosić potrzebę zarezerwowania miejsca parkingowego. Takiego zapisu można również dokonać indywidualnie dokonując rejestracji po przez stronę w internecie: www.wigry.org lub www.wigry.pro .
8. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30..

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

Porządek mszy św.

Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
W tygodniu: 7:30 (w Adwencie 7:15 - Roraty) i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.

Odwiedziało nas:

W tygodniu 4