JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
Arrow
Arrow
Slider

2016.05.01 - VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne

  1. W dniu dzisiejszym VI Niedziela Wielkanocy. Ofiary składane do puszek po Mszach Św. są przeznaczone na Zakon Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  2. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 16:00.
  3. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, w naszym kościele będą odprawiane w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18:30, w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9:00. Zachęcamy również do wspólnych Nabożeństw Majowych w gronie rodziny, czy też w gronie mieszkańców poszczególnych miejscowości.
  4. We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w kościele o godz. 9:00, 11:30 i 18:30.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9:00. W sobotę Msza św. o godz. 8:30 w kaplicy Apartamentów Papieskich, następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji w kosciele.
  6. Poniedziałek, wtorek i środa przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, są – dniami krzyżowymi modlitw o urodzaje.
  7. W zakrystii są przyjmowane zapisy dla parafian na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Wpłata wpisowa na koszty organizacyjne: osoby dorosłe - 50 zł., osoby do lat 15 – 30zł.. Przy zapisach należy zgłosić potrzebę zarezerwowania miejsca parkingowego. Takiego zapisu można również dokonać indywidualnie dokonując rejestracji po przez stronę w internecie: fundacja.wigry.org lub wane.wigry.pro.
  8. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 i 12:00
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja
WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

FACEBOOK

Oficjalny profil Klasztoru w Wigrach na portalu społecznościowy Facebook.
Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco.

Shadow
Slider