JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

arrow

Ze strony www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda/

Głosowanie na pracownię Orange w Maćkowej Rudzie!

"Projekt zakłada stworzenie w miejscowości Maćkowa Ruda, położonej nad rzeką Czarną Hańczą, multimedialnej pracowni dla dzieciaków, w której będą realizowane projekty lokalne związane z ochroną przyrody, tradycją, muzyką i kuchnią regionu. Wszystko przy wykorzystaniu technologii. We wsi oraz okolicznych miejscowościach położonych nad rzeką nie ma już szkół. Nie ma miejsc, w których dzieci mogłyby się integrować, rozwijać i zdobywać umiejętności, które rozbudzą pasję, przydadzą się w pracy. Dlatego dla naszej społeczności pracownia będzie centrum spotkań, pomysłów i rozwoju.

Głosować trzeba codziennie, raz dziennie od dziś do 20.10. Konkurencja jest mocna. Musimy zdobyć ok. 40 tys. głosów. Bez szerokiego poparcia, będzie to nieosiągalne." (z fb projektu)

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda.

Głosujemy tutaj: pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,178,mackowa-ruda.html.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

OBSZAR PARAFII

DO PARAFI NALEŻA:

Aleksandrowo, Burdeniszki, Cimochowizna, Czerwony Folwark, Królówek, Leszczewek, Leszczewo, Maćkowa Ruda, Magdalenowo, Mikołajewo, Piertanie, Remieńkiń, Rosochaty Róg, Ryżówka, Stary Folwark, Tartak, Wigry, Wysoki Mast, Żubrówka

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

Porządek mszy św. (od 1.10.2017)

Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
W tygodniu: 7:30 i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.